У турецькому аеропорту ми попрощалися не залишаючи одне одному адрес і телефонів. А через два місяці нам представили нового керівника – це був він. Загалом, ми відновили наш зв’язок. Але тепер я знаю, що у нього дружина і двоє дітей

Я прекрасно провела відпустку в Туреччині. Їздила туди з подружкою. У нашому готелі відбувалася масштабна міжнародна конференція, на якій були присутні досить солідні чоловіки у великій кількості. Після засідань вони всі відпочивали на повну. Тож уваги нам з подругою не бракувало. Так, на дискотеці я познайомилася з Валентином, чомусь він мене зачепив найбільше. Він подарував мені свіжу червону троянду.

Ми з ним провели кілька незабутніх днів і ночей разом. Все було весело, запально, легко. Він мені сподобався, я, судячи з усього, теж йому була дуже симпатична. Ніхто нікого не запитував про сімейний стан. Нам двом, хотілося просто красивого курортного роману і пригод. У турецькому аеропорту ми попрощалися. Розлетілися по різних містах, не залишаючи одне одному ніяких адрес і номерів телефонів.

По прильоту я відразу поринула в роботу. І тільки вечорами, дивлячись на небо, згадувала посмішку і теплий погляд Валентина. Він дуже був схожий на того чоловіка, з ким я б хотіла побудувати стосунки. Через кілька місяців наш директор звільнився, навіть не знаю з якої причини. Весь офіс напружено гудів про цю обставину. Всі переживали, що з головного управління нам пришлють когось дуже злого.

Колишнього директора всі поважали, гідний був керівник. І ось в один прекрасний день, на ранковій планерці нам представляють нового директора. Добре, що я сиділа … Зайшов Валентин. Так, так той самий мій Валик з незабутнього курортного роману. Він, коли побачив мене, остовпів, правда, всього на кілька секунд. Але мені все одно було приємно, що пам’ятає хто я така.

Далі ніякої уваги від нього не було! Через тиждень на нараді, він звернувся до мене зі словами: «Ось ви, дівчино, нагадайте, як вас звуть!», Я посміхнулася і сказала своє ім’я. Він, фліртуючи, сказав: «Дуже приємно!». Нарешті він заговорив зі мною. Я просто літала від захвату. Моя подруга, звичайно ж, теж впізнала його. І по нашому офісу розлетілися чутки.

Загалом, ми відновили наш зв’язок. Але тепер я знаю, що у нього дружина і двоє дітей. Старша дівчинка скоро в школу піде, а молодшій всього одинадцять місяців від роду. Відчуваю себе паскудно, але не можу зупинитися. Він мені став рідним. Мені здається, що я його кохаю. Він каже, що і йому ні з ким не було так добре. Я з ним не піднімаю питання вибору і не роблю ніяких зізнань. Все це буде не доречно.

Валик не збирається йти з сім’ї і одружитися зі мною. Напевно, ці зустрічі потрібно припинити! А можливо і ні! Адже доля не випадково занесла його до нас в місто! Та ще й прямо в мій офіс. Як мені правильно вчинити в такій ситуації? Якби знати.

Фото ілюстративне з вільних джерел