fbpx

У житті кожної людини бувають щасливі і важкі періоди. Як пережити складний період в житті

У житті кожної людини бувають щасливі і важкі періоди. Іноді буває чорна смуга.

Життя не буває безхмарним і безпроблемним. У житті кожної людини бувають щасливі і важкі періоди, підйоми і падіння. Але що робити, якщо наступила чорна смуга в житті, як її пережити? У статті наведені 7 порад, які допоможуть впоратися з важким періодом вашого життя.

1. Потрібно давати собі час. Не завжди життя складається ідеально. Але ви повинні розуміти, що якщо слідувати за своєю мрією, то рано чи пізно вона здійснитися і все налагодиться. Можливо, просто на це піде трохи більше часу, ніж планувалося раніше. Це правило стосується абсолютно всіх сфер життя. Не важливо, що це: навчання, професійні досягнення або особисте життя.

2. Не потрібно постійно планувати майбутнє. Буває, що жінка щойно розлучилася або недавно звільнилася з постійного місця роботи, а навколишні люди вже вимагають, щоб людина починала думати про майбутнє і планувала його. Іноді варто трохи потоптатися на місці, звикнути до свого нинішнього стану, подумати про те, чим хочеться займатися надалі. Якщо жінка не розбереться в собі, не проаналізує всі події і не розкладе все по поличках, є дуже великий ризик допустити точно такі ж помилки в майбутньому або знову зробити неправильний вибір.

3. Коли потрібно почати рухатися вперед? Єдине правильне рішення починати йти вперед, коли Ви повністю змиритеся з подіями, що відбулися. Як зрозуміти, що це сталося? Ви перестанете давати подіям емоційне забарвлення. Ви вже не будете вважати ці події жахливими, вони стануть для Вас просто нейтральними і у Вас пропаде бажання багато разів поспіль прокручувати події в голові або розповідати про них докладно кожному зустрічному. Крім того, Ви поступово почнете вважати, що події, що відбулися можуть привести до чогось дуже хорошого в майбутньому.

Читайте також: Я вирішила терпіти до останнього. В моєму домі нас троє – я, він і його коханка

4. Поняття нормального життя. Вам здається, що раніше Ви жили нормальним життям, таким, як і всі, а зараз змушені зміни можуть привести до того, що Вам можливо доведеться шукати свій шлях, який буде дуже різниться від традиційного і може негативно сприйматися суспільством. Наприклад, суспільство не шанує розлучених жінок, які не зробили все можливе для збереження сім’ї. Також товариство вважає всіх людей, які не працюють від дзвінка до дзвінка і вибрали більш гнучкий графік, просто неробами.

5. Правила. Не варто намагатися порушити всі правила, краще йти по уторованих доріжках, тоді набагато вище ймовірність того, що Ви зможете швидко знайти улюблену роботу або нову дорогу людину. Все-таки розсилаючи резюме або регулярно відвідуючи місця великого скупчення людей, Ви зможете швидко досягти успіху у всіх сферах. Повірте, не всі правила варто порушувати, але іноді потрібно не боятися порушити їх.

6. Неправильні поради. Найбільш неправильною, але тим не менше найбільш поширеною порадою є порада допомагати іншим тоді, коли погано Вам. Насправді у Вас не буде достатніх сил, енергії та інших ресурсів, щоб по-справжньому допомогти іншій людині і витягнути її з безодні бід. При цьому купа чужих проблем може потягти Вас самих на саме дно. Тоді у Вас може не вистачити часу і сил на те, щоб допомогти собі, і щоб чорна смуга у Вашому житті нарешті закінчилася.

7. Слабкі сторони. Подумайте про свої слабкі сторони і погані звички. Коли людині дійсно погано, є ризик повернутися до всіх своїх поганих звичок, які Ви могли контролювати в більш спокійний час або від яких Ви змогли відмовитися раніше.

Джерело

You cannot copy content of this page