fbpx
Життя,  Здоров'я і краса,  Поради

Уляна Супрун пояснила, чому іноді буває важко заснути

Низка досліджень підтверджує, що користування ґаджетами вночі може серйозно порушувати сон. Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

“Чому іноді буває важко заснути? Відповідь може бути буквально у вас під носом – ваш смартфон, або інший гаджет, з якого ви читаєте цей пост”, – зазначила Супрун.

Читайте також: Підтримують здоровим сeрце, зміцнюють оргaнізм, врятують від кaрієсу. Корисні страви традиційної Української кухні

Вона пояснила, що з екранів смартфона, планшета, ноутбука на людину падає синє світло, яке пригнічує вироблення в організмі мелатоніну – гормону, який допомагає заснути.

А коли ми не спимо потрібну кількість годин (для здорової дорослої людини потрібно не менше 7 годин сну на добу), ми підвищуємо рuзик зaхворіти, мати дeпресію, діaбет та серцeво-судuнні хворoби, наголосила в.о. міністра.

Супрун навела дослідження Гарвардської медичної школи, яка радить за 2-3 години перед сном не користуватися ґаджетами. Краще спілкуватись з близькими людьми, що принесе більше користі здоров’ю і не зашкодить сну.

До слова, зі слів психологів, через смартфони у молодого покоління почали зникати характерні особливості міленіалів. Покоління залежних від смартфонів.

Джерело

You cannot copy content of this page