Увечері, холодний і голодний, він повертався додому після важкої роботи на вулиці; в під’їзді закривав ніс шарфом, щоб не нюхати смачні запахи їжі від сусідів. Він увійшов в кухню, сів на стілець і просидів так хвилин двадцять, поки в дверях не з’явився син: – Тату, розлучайся, – сказав він батькові

Андрій одружився майже відразу після армії. Дружина – красуня. Він готовий був зробити все аби в домі був достаток. Після роботи мчав додому, прав дитячу білизну, варив синові кашу, вночі вставав до дитини. На будівництво їхав рано, не встигнувши зібрати з собою обід. Увечері, холодний і голодний, він повертався додому після важкої роботи на вулиці; в під’їзді закривав ніс шарфом, щоб не нюхати смачні запахи їжі від сусідів.

Минуло сімнадцять років, а Андрій, як і раніше, після роботи мив посуд, готував вечерю. Єдине, що змінилося: машинка-автомат прала білизну сама. Якось увечері Андрій застав дружину за телефоном: знову базікала з подругою. Він увійшов в кухню, сів на стілець і просидів так хвилин двадцять, поки в дверях не з’явився син: – Тату, розлучайся, – сказав він батькові. Андрій був приголомшений.

Всі ці роки він шкодував сина і все робив, щоб дитина росла в повній сім’ї. Почула ці слова і дружина. Закотила скандал, висловивши чоловікові і синові, що вони зрадники. Але на другий день вдома було чисто і приготовлені котлети. Тижнів зо два дружина готувала вечерю, прибирати в квартирі, а потім стала готувати через день, через місяць і зовсім закинула кухню.

А потім син пішов в армію. І Андрій майже відразу повідомив дружині, що хоче з нею розлучитися. – Ні за що не повірю, що ти розлучається зі мною через тарілку супу, – сказала йому дружина. Андрій хотів пояснити, що не через тарілку супу, але, згадавши все своє сімейне життя, вирішив, що краще погодитися щодо тарілки супу і просто розлучитися.

Фото ілюстративне з вільних джерел