Уже в темній залі кінотеатру він шепнув: – “Вибач що так довго. Папаша запряг відвезти добриво якійсь дурепі. Тільки не ревнуй, страшна ще й дурна”. А Оленка слухала свого нового кавалера і розуміла – це їхнє перше і останнє побачення

Це було перше побачення наосліп у житті Оленки. Раніше вона не погоджувалась на такі зустрічі. Цього вечора вона вбиралася кілька годин, обрала кращу свою сукню, залишилось лише нафарбуватись. А тут виявляється, що батькам мають добриво для саду привезти і його має хтось прийняти.

“Вибач, затримуюсь” – написала вона своєму віртуальному знайомому. Хлопець відповів, що на нього теж справи невідкладні звалились, тож зустріч перенесли на годину пізніше. Оленка перевдяглась у одяг, який нічим не кращий за той, що опудало виряджають, і побігла в садок.

Хлопчина, молодий і вродливий, який привіз добриво, виявиився просто красунчиком. Оленці відразу захотілося переодягнутися. Подумаєш забруднилася б, дурниці які. Почала подумки лаяти себе і так само подумки обіцяючи собі тепер навіть сміття виносити нафарбованою і на підборах.

Упоралися вони швидко, красунчик той поїхав, і тут смс приходить: «Звільнився. На п’ятигодинний ще встигаємо. Йдемо?»

Дівчина причипурилась і навіть подумала «Може ще добрива замовити?», так вже запав їй у душу цей хлопчина-водій. І ось стоїть вона біля кінотеатру і приїжджає він … той самий красень. Він змінив робочу робу на сорочку і став ще кращим. Він впевнено підійшов до неї і запитав: – Привіт, ти Олена? Тут вона зрозуміла, що це і є її побачення в сліпу.

Як же їй пощастило! Доля? Так хотілося стрибати до небес. Він вручив їй красивий букет банальних червоних троянд й іграшку. Оленка танула як шоколад і все думала чи впізнав він її? Купив найдорожчі квитки, попкорн і газовану воду.

Читайте також: Чоловік попросив зачарувати його шефа, пізніше він бачив, що той вивів мене з ресторану, але до ранку жодного разу так і не зателефонував

Уже в темній залі кінотеатру він шепнув: – Вибач що так довго. Папаша запряг відвезти добриво якійсь дурепі. Тільки не ревнуй, страшна як ядерна війна, ще й дурна. Не помітила, що я їй не все довантажив. Так радий тебе нарешті побачити, навіть не думав, що ти така красуня.

Оленка додивилася фільм і зрозуміла, що їй дійсно пощастило пізнати Максима заздалегідь і зрозуміти, що він за людина. Вона не сказала батькам, що їм привезли мало добрива, адже всю різницю Максим витратив на неї.

Фото ілюстративне, з вільних джерел