fbpx

В день народження Ольга Сумська підтвердила, що вперше стала бабусею

22 серпня Ольга Сумська відзначає свій день народження. Артистці виповнився 51 рік.

Радісний день Сумська вирішила почати з інтерв’ю і прийшла в гості на ефір програми Сніданок з 1 + 1. Під час бесіди з телеведучими актриса підтвердила, що вперше стала бабусею.

“Дуже щаслива. Першою мене привітала моя старша дочка і внучка. Вона посміхнулася мені. Такі відчуття, коли ти береш свою внучку на руки. Це сльози щастя “, – сказала Сумська, тим самим розсекретила стать дитини.

Однак молода бабуся не стала ділитися, як Тоня і Володимир назвали дочку. За словами Ольги, зараз внучка більше схожа на тата. Однак, стверджує артистка, її дочки з народженням теж були більше схожі на тата, а з віком більше схожі на неї. Наприклад, багато хто навіть плутають старшу дочку Ольги Антоніну з нею.

Також молода бабуся зізналася, що вже думала над тим, як внучка буде її називати.

“Я думаю про те, як повинна мене називати. Якщо будуть якісь свої нюанси, я не буду проти, скажімо, Лялюня. Так мене називають в родині “, – поділилася Сумська.

Нагадаємо, вперше новина про народження внучки у Ольги Сумської з’явилися в кінці липня 2017 року. 27-річна Антоніна Паперна народила дитину своєму обранцеві, 34-річному російському актору Володимиру Яглич.

Читайте також:“Моя підтримка”: Гуморист Кошовий зворушливо привітав дружину з днем народження (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page