fbpx

В один звичайний день в будинок подружжя прийшла Катюша. Ця дівчина останні три роки працювала секретарем у чоловіка, але рік тому вона раптово звільнилася. Катюша прийшла не одна, а в двома прекрасними близнюками, яким всього кілька місяців

Альбіна з чоловіком прожила в шлюбі більше 20 років. У них був дорослий син, який навчався за кордоном. Сім’я була забезпечена і жила у великому котеджі за містом. Чоловік очолював фірму, власником якої був батько дружини. Альбіна ж працювала архітектором і створювала проекти будинків під замовлення.

Керівна посада займала не мало сил і часу, тому Павло частенько затримувався допізна на роботі і на відпочинок з сім’єю теж їздив рідко. А як тільки син виріс і поїхав вчитися за кордон, то взагалі з Альбіною вони відпочивали окремо.

Дружина в останні кілька років помічала, що чоловік став холодний з нею і віддаляється. Вона влаштувала їм поїздку на двох в «їх готель», це було їхнє улюблене місце, в якому вони провели свій медовий місяць. Але поїздка не обрадувала чоловіка і він поспішив повернутися раніше, посилаючись на справи по роботі.

В один звичайний день в будинок подружжя прийшла Катюша. Ця дівчина останні три роки працювала секретарем у чоловіка, але рік тому вона раптово звільнилася. Катюша прийшла не одна, а в двома прекрасними близнюками, яким всього кілька місяців.

Дівчина зізналася, що це діти Павла. Чоловік обдурив її, вона розлучилася зі своїм нареченим і він пообіцяв одружитися з нею, але як тільки вона повідомила, що чекає первістка, то він її кинув. Нещодавно у Катюші не стало мами і тепер їй нема з ким залишити дітей, щоб утримувати сім’ю.

Альбіна була зла на Катюшу, але вона прекрасно розуміла і знала, які компліменти може говорити її чоловік. Жінка пустила дівчину з дітьми в будинок і попросила домробітницю приготувати для них кімнату.

Дружина зателефонувала чоловікові і зажадала терміново приїхати, але причину не назвала. Павло зайшов в будинок і запитав дружину до чого така терміновість, але та лише сказала зайти в гостьову кімнату.

Чоловік став лаяти Катюшу і виганяти разом з дітьми, але Альбіна зупинила його і зажадала пояснень. Павло стверджував, що він не винен, але незабаром зізнався, що це його діти, а зараз він щасливий з іншою жінкою і йде від дружини. Павло зібрав речі і пішов.

Альбіна залишила Катюшу з дітьми у себе і допомогла їй з роботою. Для дітей знайшли няню, а з чоловіком Альбіна розлучилася. Жінка взяла дітей як рідних і стала їм «другою мамою».

You cannot copy content of this page