Мене вразила її краса: В’ячеслав Узєлков поділився знімками з дня весілля, написавши під ними ніжні слова

В’ячеслав і Марина Узєлкови відзначили 20 років з дня знайомства і 18-річчя шлюбу, в честь чого боксер залишив ніжні слова коханій.

Їх парою захоплюються багато: вони красиві, успішні, дбайливі один з одним, а свої почуття навіть не намагаються приховувати. Пише VIVA

Днями у В’ячеслава Узєлкова та Марини Боржемской-Узєлкової був подвійний привід для радості: 20-річчя з дня знайомства і 18 років подружнього життя.

У цей день боксер поділився архівними знімками з дня весілля, написавши під ними неймовірно ніжні слова, адресовані дружині:

Читайте також:Руслана Писанка, яка схудла на 31 кг, влаштувала друге весілля

“20 років тому я зустрів цю дівчину і відразу закохався. Амур вразив мене прямо в серце. Я повірив в любов з першого погляду. Мене вразила її краса. А її розум і повага до людей, були не по роках розвинені. Я відчув відразу, вона – це моє життя, мій розум, моя сила, моє повітря і моя земля. Вона завжди мене підтримувала: і під час перемог, і під час поразок. Завжди була зі мною. Я її обожнюю. Марина вчить мене, як жити. Вона мій ангел охоронець. Я дуже вдячний її батькам за таку чудову людину і все життя буду ставитися до них з повагою”, – написав В’ячеслав.