Вагітна Джамала зізналася у коханні відомому музиканту

Під час першого півфіналу нацвідбору “Євробачення-2018” Джамала зізналася, що була закохана у соліста гурту KOZAK SYSTEM Івана Леньо.

Це було під час навчання у консерваторії.

“Мені дуже сподобалося, я хотіла танцювати. І я мушу зізнатися. Ми навчалися у консерваторії. Ваня був аспірантом, а я тільки поступила. І я була навіть закохана у Ваню”, – зробила неочікуване зізнання співачка.

Інші члени журі конкурсу, своєю чергою, були доволі суворі в оцінюванні музикантів.

Читайте також: “Постаріла, але ще нічого”: У мережі розкритикували Наташу Корольову без макіяжу (відео)

“Якою ви мовою співали? Англійською? Це дуже нeбeзпeчний жанр, у якому ви працюєте. У цьому жанрі не можна дуpiти, тут важливий кураж, коли ви його відчуваєте. Тут був момент зображення. Є вираз – “на сцені весело, у залі сумно”. У мене було якось так. Вам треба дуже сильно попрацювати», – висловив свою думку артист.

“Я спробую продовжити думку. Я не знав, як реагувати на номер. То ви серйозні рокери, то ви стрибаєте. У цілому, цей формат музикальний, він дуже знайомий і завжди дуже тепло сприймається публікою. Я думаю все ж таки про той досвід, який ми отримали у попередні роки і схиляюся до того, що рок, гітарна музика – не сьогодні і не зараз. Хоча, у цілому, номер був цікавий”, – підбив не дуже втішний для артистів підсумок Євген Філатов.

Джерело.