fbpx

Вагiтна Джамала показала животик під стильною сукнею (фото)

Нещодавно представники співачки, а потім й сама Джамала підтвердила, що очікує малюка, який повинен нарoдитися навесні 2018 року.

Тепер шанувальники буквально “моніторять” сторінку зірки, сподіваючись на нові світлини вaгітної співачки, а також не втомлюються вітати Джамалу та Бекіра.

Читайте також: Джамала показала перші “вaгiтні” фото

Днями нове фото з вaгітною переможницею “Євробачення 2016” все-таки з’явилося у мережі.

Hа фото красуня позує у широкій сірій сукні-гольфі, яка, однак, не приховує невеличкий округлий животик Джамали.

Я відвідала офіс МОМ у Києві, щоб зустрітися з командою МОМ і більше дізнатися про її роботу із реінтеграції та захисту прав постраждалих, запобігання торгівлі людьми та співпрацю з урядом у протидії сучасному рабству. «Ви можете запитати, чому ми боремося з торгівлею людьми вже близько 20 років, а роботи досі безліч, – сказав Голова Представництва МОМ в Україні, д-р Томас Лотар Вайс. – Відповідь дуже проста: злочинний світ швидко пристосовується до нових обставин, а нові покоління українців починають шукати кращої долі та можливостей, будучи необізнаними про небезпеки. Тому ми надзвичайно цінуємо Вашу роль, Джамало, як Посла доброї волі з протидії торгівлі людьми, адже Ви справді можете донести інформацію до людей». «Мені насправді не байдуже, – сказала Джамала. – За сучасного технічного прогресу, цей світ мав би вже стати кращим та безпечнішим, але цього не відбувається. Спільно поширювати меседж про безпечну міграцію дуже важливо, тому я глибоко ціную можливість бути частиною команди, яка допомагає людям ухвалювати поінформовані рішення». #знайрозумійдій #мом #humantrafficking #посолдоброїволі

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Джерело.

You cannot copy content of this page