“Вaгiтна і самотня”: Коханий “Міс Україна-2018” розповів про її важку долю

Коханий переможниці конкурсу “Міс Україна-2018” Вероніки Дідусенко, у якої відібрали корону, Геннадій Курочка відверто розповів про важку долю дівчини, яку позбавили титулу через порушення правил (дівчина була заміжня і має дитину).

Чоловік написав текст-звернення до 23-річної киянки у Facebook, побажавши, щоб “ті, хто звик дивитися на тебе крізь призму таблоїдів, можливо, побачили те, що відбувається в останні дні навколо тебе, моїми очима”.

“Все твоє життя, твій шлях, вони не прості. Від тих часів, коли ти була гладким ботаном, а потім дала собі слово, що зовсім скоро бридке каченя перетвориться на прекрасного лебедя. А вже через рік після виснажливих тренувань, твоя мама сказала, що “в мене була найкрасивіша дівчинка, яку тільки можна уявити”. Повнота залишилася в минулому, а ось “ботаном” зі сталевою волею ти так і залишилася”, – написав він.

За словами Курочки, в 13 років Дідусенко залишила звичайну школу і перейшла вчитися в гуманітарний ліцей при Університеті Тараса Шевченка, де отримувала державну стипендію.

“Як у такому віці можна з легкістю вийти із зони комфорту та щодня годинами добиратися з-під Києва на навчання? Як можна, на вихідних підробляючи продавчинею, зароблені гроші витрачати не на дівчачі прикраси, а на репетиторів з англійської? А потім із максимальним балом ЄДЕ вибрати не міжнародне право в КІМВ, а математику в Шеві, тому що тобі саме її, математики, в гуманітарному ліцеї не вистачало. Ти мій герой, мала”, – написав чоловік.

“Або як можна ще на старті успішної кар’єри моделі в одному з кращих агентств світу залишитися вaгiтною, та ще й самотньою, і зважитися наpoджувати. 99% зі 100% зробили б на твоєму місці інший вибір! Як ти постійно піклуєшся про Сандрика, за цим, як і за вогнем або водоспадом, можна спостерігати вічно”, – додав він.

Читайте також: ”Настя, ти жax”: Каменських poзлютила шанувальників гoлим фото

Курочка також висловив підтримку дівчині, зізнавшись їй публічно у коханні та заявивши про готовність “підтримувати на цьому нелегкому шляху”.

“Пам’ятаю, як обурила тебе ця принизлива вимога у запрошенні взяти участь у конкурсі Міс Україна. Але ти тоді сказала, що відповідь на питання – як так і чому – ти зможеш отримати тільки коли гідно пройдеш весь цей шлях. І я знаю, ти це зможеш!” – підсумував він.

Джерело.