fbpx

“Варто сходити?”: Регіна Тодоренко натякнула на заміжжя (фото)

Регіна Тодоренко зараз, здавалось би, в кар’єрному пошуку – навчається у Лос-Анджелесі на кінорежисера, знімає власний фільм.

Втім, нещодавно стало відомо, що Регіна далеко не самотня і вже кілька місяців зустрічається з екс-учасником гурту Smash Владом Топаловим.

Читайте також: “Волочкова-стайл”: Регіна Тодоренко здивувала мережу безглуздим фото

У своєму Інстаграмі зірка розповідала, що мріє вже про особисте щастя, а напередодні, схоже, натякнула на швидке заміжжя – опублікувала світлину, на якій простягує руку (ще без обручки), а в дописі говорить про шлюб.

“Іноді вечорами в затишній кімнаті з чашкою чаю дивлюся stand up Юлії Ахмедової. Особливо подобається частина, де вона говорить: “Мені 32 роки, я до сих пір незаміжня”. Ржу так голосно, що пару раз навіть сусіди приходили. Так ось, про що це я. Мені 27, і я незаміжня! Діліться досвідом, хто там був, страшно? Варто сходити?”, – жартує зірка.

Иногда по вечерам в уютной комнате с чашкой чая смотрю stand up Юлии Ахмедовой. Особенно нравится часть, где она говорит: «Мне 32 года, я до сих пор не замужем». Ржу так громко, что пару раз даже соседи приходили. 🤪🤣Так вот, о чем это я. Мне 27, и я не замужем 😱 Делитесь опытом, кто там был, страшно?? Стоит сходить ?😜😆 Для тех, кто собирается делать предложение в скором времени, в помощь Украшения – @pandorarussia ❤️ Фото – @genenfeld

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Джерело.

You cannot copy content of this page