fbpx

Ваші щасливі дні за Зодіаком

Астрологія зробила величезний прорив у вивченні впливу планет-покровителів. Тепер кожна людина без побоювання може довіряти рекомендаціям гороскопів. У цій статті мова піде про щасливі дні для кожного Знаку Зодіаку. Саме в цей час удача супроводжує у всіх починаннях і прагненнях, що знадобиться,до речі, при плануванні справ, великих покупок, важливих заходів і любовних звершень.

Овен
Овнів удача супроводжує у вівторок та неділю. Ці два дні потрапляють під вплив ваших покровителів, Марса і Сонця. Другий день тижня має до ініціативності, суперництва і азарту. А ось неділя – сприятливий день для відносин, любові і почуттів. Позитивна енергетика Сонця посилить товариськість, відкритість і дасть можливість отримати повагу з боку людей.

Тілець
Місяць, покровитель Тільців, бере кермо влади по понеділках, наділяючи людей можливістю зробити вигідні фінансові операції і домогтися матеріальної стабільності. У такі дні представникам цього Знака Зодіаку найкраще здійснювати покупки, давати чи брати гроші в борг.

Друга планета-союзник – Венера, яка допомагає досягти успіхів у любові по п’ятницях. Розірвання або скріплення шлюбних уз, романтичні зустрічі, нові знайомства і перші кроки Тільцям найкраще планувати на цей день.

Близнюки
Для Близнюків щасливі дні – це середа і неділя. Впливова планета Меркурій допомагає своїм заступництвом в середині тижня. У середу представники цього Знака Зодіаку можуть розраховувати на підтримку рідних і близьких людей, а громадська діяльність і фінансові операції проходять без критичних наслідків.

У неділю Близнюкам надає підтримку сонячна енергетика, дозволяючи дістати те, що випадало протягом усього тижня.

Рак
Найлегше зарекомендувати себе в суспільстві як успішну людину в Раків вийде в понеділок і четвер. Місяць і Юпітер допомагають своїм позитивним впливом в ці два дні, заряджаючи Раків впевненість у власних силах. На деякий час Раки можуть забути про свою природну обережності і прийняти доленосні рішення, що стосуються особистого щастя.

Лев
Левам дістається неділя з сильною сонячною енергетикою. Ваша планета-покровитель допомагає гармонізувати риси характеру, прийти до внутрішнього балансу і обзавестися удачею на наступний тиждень. В цей час неприємності обходять стороною особисте життя і ділову сферу.

Душевна рівновага досягає свого піку, що позитивно відбивається на емоційному і фізичному стані.

Діва
Щасливе час Дівам подарує заступництво Меркурія в середу. Підвищена інтуїція в цей день допомагає представникам цього Знака Зодіаку відрізняти вдалі можливості від помилкових. Демонструючи свої кращі якості, Діви можуть очікувати припливу грошових коштів, душевного збагачення і везіння при втіленні планів в життя.

Терези
Терезам посміхається удача в п’ятницю і суботу. Позитивний вплив Венери допомагає поліпшити особисте життя. Люди, народжені під заступництвом цього сузір’я, володіють природною чарівністю, яка посилюється з настанням п’ятниці.

А суботній день може стати для Терезів днем ​​сміливих звершень і наполегливої ​​роботи, спрямованої на особисте вдосконалення. В щасливі дні Терезам найпростіше досягати бажаного за рахунок чужих зусиль і можливостей.

Скорпіон
Перешкоди і розчарування не можуть підступитися до Скорпіонів у вівторок. Заступництво агресивної планети, Марса, допомагає жорстко відсіювати непотрібне зі свого життя. Підйом сил дає можливість вершити свою власну долю, не вдаючись до допомоги сторонніх.

Проблеми, що здавалися нездоланними, знаходять пластичність, а життя – оптимістичний забарвлення. Все стає байдуже.

Стрілець
Енергетично сильний четвер допомагає втілити бажання Стрільців. Вдалими стають поїздки, подорожі, нові знайомства та враження. За гороскопом щасливих днів представників цього сузір’я чекає успіх в спілкуванні. Заступництво Юпітера, планети, яка завідує везінням, великими виграшами і вдалими шансами, дає можливість Стрільцям реалізувати себе.

Козеріг
Покровителі Козерогів – Марс і Сатурн, тому вівторок і субота стануть вдалими днями, які допоможуть виявити приховані таланти і направити всі свої сили на поліпшення життя.

Козероги можуть відчути видиме панування над ситуацією і людьми, залученими в їхнє життя. Рішучі вчинки увінчаються успіхом, а проявлена ​​витримка посприяє матеріальному збагачення.

Водолій
Середа і субота – щасливі дні для Водоліїв. Сатурн допоможе знайти твердість і витримку, яких так часто не вистачає представникам цього Знака Зодіаку. З’явиться можливість позбутися від гнітючих думок і побачити приховані рішення нагальних проблем.

Меркурій, планета достатку і процвітання, допомагає обзавестися корисними знайомствами і вигідними угодами. У середу найкраще здійснювати покупки, займатися благодійністю і не боятися приймати важливі рішення.

Риби
У Риб цілих три щасливих дня – понеділок, четвер і п’ятниця. На початку тижня допомагає Місяць, після – Юпітер, і завершує все Венера, планета любові і краси. Така велика кількість планет-покровителів робить Риб найуспішнішим Знаком Зодіаку.

Однак займатися слід тільки тим, що дійсно важливо і цікаво. Наприклад, хобі, творчістю, покупками або подорожами. Рутинні зобов’язання здатні нагнати нудьгу на представників цього Знака і відлякати удачу.

Кожен день може принести удачу, головне – правильно починати свій ранок. Енергетично сильні дні для кожного Знака Зодіаку допоможуть подолати труднощі на шляху до мрії. Користуйтеся позитивним впливом космічних об’єктів для поліпшення власного життя.

Читайте також: Найвредніші чоловіки за знаком Зодіаку

Джерело.

You cannot copy content of this page