fbpx

Найвредніші чоловіки за знаком Зодіаку

Овен
Якщо тобі довелося зустріти на своєму життєвому шляху Овна, можеш заздалегідь бігти в аптеку за антидепресантами. Цей представник сімейства баранячих своєю впертістю і егоїзмом, що проявляється з дитячою безпосередністю, може за дві секунди звести тебе в могилу.

Навіть якщо він знає, що неправий, все одно буде сперечатися, просто з принципу. У нього завжди є своя думка з будь-якого предмету, навіть такому, в якому Овен погано розбирається. Різкі спалахи агресії і напади поганого настрою – прикраса цього знака. Правда, відходить він так само швидко, як і спалахує.

Тілець
Тілець вважає, що може зробити все, що тільки захоче, а раз так, то чого сіпатися-то? Він завжди задоволений собою. Навіть в разі, коли пишатися-то і нічим. Свою непомірну впертість Тілець вважає твердістю характеру справжнього чоловіка, скупість приймає за розумну економність, а схильність до песимізму – за реалістичне сприйняття світу.

Близнюки
У жодного знака Зодіаку немає такого дару поставити все з ніг на голову, як у Близнюків. Засумувати-то з ними не засумуєш, але вже на другому тижні інтенсивного спілкування відчуєш себе чимось на зразок спринтера серед стаєр, безнадійно відсталим від інших і до смeрті замученим.

Якщо ти в змозі витримати Близнюків і їх запаморочливу схильність до постійних змін (з урахуванням, що ти сама не Близнюк), то тобі слід спорудити монумент. Вони тусуються то тут, то там, обожнюють пудрити мізки і знущатися. Майбутнє з ними більш ніж ненадійне, зате забавно. Вірності від Близнюків не чекай, варто відвернутися – вони вже щосили фліртують з твоєї подружкою.

Рак
Цей зануда і скиглій в кожній дівчині шукає продовження своєї матері, і якщо знаходить свій ідеал, то неодмінно постарається одружитися. Рак – активний любитель сімейного вогнища і затишку – завчасно зведе дружину в могилу своїми вічними претензіями про те, як потрібно правильно мити посуд, годувати улюбленого кота і готувати омлет. Заміжжя з Раком – загублена молодість.

Лев
Зациклений на власній персоні, Лев не помічає навколо нікого, крім себе. Ну, хіба що ще тих, хто захоплюється ним. Він зарозумілий і вважає себе занадто великодушним, щоб пам’ятати образи і обіцянки. Царська особа обожнює витрачати гроші, вести дозвільне життя і оточувати себе красивими дівчатами. Шалено ревнивий, запальний і уразливий.

Сам же не переносить, якщо його ревнують, так як не може навіть припустити думку, що хтось може вважати його своєю власністю. Він повинен бути у тебе завжди на першому місці, і якщо раптом ти перенесеш ваше побачення на інший день через необхідність відвідати хвору тітоньку, може смeртно образитися. Яка, нафіг, тітонька?

Діва
Це страшний педант. Він (вірніше було б сказати “вона”) винищить тебе дрібницями і нотаціями. Діва буде бурчати, що в маслі багато холестерину, а смажене дуже шкідливо для шлунка. Ледачий до неподобства, але вважає себе працьовитим, так як іноді розгойдується на те, щоб зробити якусь дрібницю. З емоціями у нього напряжно, до любові ставиться дуже насторожено.

Терези
Ваги недовірливі, потайливі і дріб’язкові. Бувають дратівливі і можуть зірвати злість на першому-ліпшому, якщо справи йдуть не так, як би йому хотілося. Придумують собі різні неіснуючі проблеми, а потім довго їх вирішують. Мають багато друзів, але по-справжньому майже нікому не довіряють.

Скорпіон
Противний, в’їдливий і злопам’ятний скорпіон весь час дратується, якщо щось зроблено не так, як він вважає правильним. Постійні причіпки і похмурий погляд, що здатний своєю вагою мало не увігнати по пояс у землю, зведуть з розуму кого завгодно. А вже коли ця комаха почне ревнувати, мало тобі не здасться. Грошей не рахує, зате чудово пам’ятає, скільки разів забули порадіти його подарунку.

Стрілець
Він не бреше. Але лише тому, що його сутність терпіти не може брехні. Не бреше навіть тоді, коли говорити правду недоцільно. Якщо ж він викриє у брехні тебе – чекай неприємностей. Стрілець шалено ревнивий, але сам не пропускає жодної спідниці. Навіть властиве йому почуття гумору не в змозі компенсувати його недоліки.

Козеріг
Козерожіще – упертий на всі двісті і абсолютно не піддається переконання. Навіть якщо він з тобою погоджується, то або ваші думки випадково збіглися, або він просто не хоче «метати бісер перед свинями». В останньому випадку будь впевнена – в глибині душі він анітрохи не сумнівається в своїй правоті.

Козеріг – той ще зануда, він насилу переносить гучні веселі вечірки та взагалі може бути втрачений для суспільства, якщо не провести з ним виховну роботу. Втім, переконати, як було сказано раніше, майже нереально, тому краще тиснути на його інтерес і підвести до якоїсь ідеї дуже акуратно, щоб Козеріг вирішив, що це його власна думка. Козеріг честолюбний, вважає, що знає життя, і тому може годинами читати тобі лекції про те, як треба жити, а особливо – як витрачати гроші. Тому краще тримати маленькі радості твого шопінгу при собі.

Водолій
Водолій обожнює мріяти і замишляти щось грандіозне, але його енергії і терпіння рідко вистачає на те, щоб хоча б почати. Він наобіцяє тобі купу всього – причому в хвилину обіцянки Водолій сам вірить, що виконає задумане, – але ти не вір словам його солодким. У серйозних справах на Водолія краще не розраховувати, вже тим більше, не варто мріяти, щоб відрізати відповідальність за щось на його мужні плечі, покладайся насамперед сама на себе.

Риби
Тобі потрібен нормальний хлопець, впевнений в собі, що твердо стоїть на землі, а не витає десь в хмарах? Тоді ти звернулася не за адресою. Риби живуть в своїх світах, за своїми законами і, як наслідок, абсолютно не пристосовані до реального життя. Риби – діти в душі, вони нерішучі, надзвичайно чутливі, і про них треба постійно дбати, інакше вони можуть пропасти через свою несамостійність.

Читайте також: Знаки Зодіаку, в яких важка доля

Джерело.

You cannot copy content of this page