fbpx

Вчені пов’язали характер людини з ароматами. Дізнайтесь, який підходить Вам

Підібрати ефірні масла для себе і своїх близьких можуть допомогти нові віяння французьких психологів, які пов’язують типи людських характерів з ароматами.

1 -й тип – екстравертний Ви оптимістичні, веселі, активні і здатні ризикувати – словом, природжений лідер. У нудну компанію завжди вносите веселощі, любите завдання, що вимагають швидких дій. Ваш стиль – практичність, доцільність, сучасність. Таким людям корисніше за все використовувати цитрусові і квіткові аромамасла: лимон, апельсин, м’ята, ялівець, кедр, ялиця.

2-й тип – інтровертна Для вас важливі внутрішній спокій і гармонія. Ви цілком товариські, але легко вмієте відключатися від зовнішнього світу. Часто роздумуєте. Уникаєте компаній поверхневих людей. Відкидаєте посягання на вашу індивідуальність. Відповідний цьому типу стиль – індивідуалізм і оригінальність. Потрібно віддавати перевагу східним пряним ароматам: сандал, пачулі, троянда, ваніль, кориця, іланг-іланг, жасмин.

 3-й тип – емоційно мінливий Це живі і життєрадісні, але легкорaнимі люди. Вони гаряче відгукуються на те, що відбувається і прагнуть отримувати задоволення від життя. Не люблять розбещeність. Часто беруть імпульсивні рішення і з ентузіазмом спрямовуються до поставленої мети. Якщо людей такого типу образити, вони будуть з усіх сил намагатися якомога швидше знайти душевний спокій. Цей тип вибирає сучасний стиль життя, з раптовими імпульсивними поривами. Їм відповідають такі аромамасла: ромашка, лаванда, розмарин, чайне дерево.

Читайте також: Я ніяк не можу зрозуміти, чи вийшла я заміж, чи ще ні. Як жити коли я лиш на другому місці в його серці

4-й тип – емоційно мінливий екстраверт Ви володієте сукупністю рис 1-го і 3-го типу, тому для вас найкращими засобами будуть ароматичні композиції, складені з декількох ароматів. Об’єднуйте цитрусові масла і квіткові і фантазуйте.

5-й тип – емоційно мінливий інтроверт  Ви не любите гарячкову активність, занепокоєння, стан тривоги. Прагніть до спокою і безпеки, все плануєте заздалегідь і грунтовно. Постійну роботу з помірною зарплатою віддаєте перевагу добре оплачуваної, але тимчасовим контрактом. Уникаєте конфліктів. Вам потрібна забезпеченість і фінансова стабільність. Ваш стиль – любов до простих і дорогих речей. Кращими для вас будуть солодкі квіткові і східні аромати: троянда, сандал, ладан, пачулі, імбир, коріандр, неролі.

6-й тип – емоційно стабільний екстраверт У цих індивідуумів гармонійний і сильний характер. Вони рідко відчувають себе нещасними або пригніченими. Мають масу корисних якостей: знають, чого хочуть, легко вирішують проблеми, не роздумують над минулим, створюють щастя своїми руками, впевнені в собі, товариські й енергійні. Їх відрізняє любов до якісних, практичним, добротним речам. Найкраще підходять аромамасла туї, чайного дерева, сосни, герані.

7-й тип – емоційно стабільний інтроверт Ви прагнете до внутрішньої рівноваги, що дається не завжди легко. Тому в спілкуванні з оточуючими ви намагаєтеся тримати свої почуття під контролем і не любите підпускати до себе людей занадто близько. Прагнете досягти певного положення і визнання. Ваші прагнення – елегантність, престиж і ексклюзивність. А з ароматів вам треба вибрати кипарис, персик, мигдаль, базилік, полин, жасмин.

Джерело

You cannot copy content of this page