Я ніяк не можу зрозуміти, чи вийшла я заміж, чи ще ні. Як жити коли я лиш на другому місці в його серці

Справа в тому, що я ніяк не можу зрозуміти, чи вийшла я заміж, чи ще ні. Знаю, це звучить безглуздо, але насправді останнім часом я все гірше сплю ночами, тому що думаю, не перестаючи. Але все по порядку.

Півроку тому я вийшла заміж, і для мене це перший, а для мого чоловіка – повторний шлюб. Не подумайте, що я – та сама фатальна розлучниця, яких всі так не люблять. Ні! Я познайомилася з Олексієм вже тоді, коли він був в розлученні. Причому, у нього вже був дворічний досвід холостяцького життя, тому ніяких трагедій з моєю участю не було. І, знаєте, що найбільше мені в ньому сподобалося? Його зовсім незвичайне як на теперішній час ставлення до своїх дітей.

У нього двоє дітей від першого шлюбу: хлопчик і дівчинка, обидва школярі. Він акуратно платить аліменти, але при цьому раз на тиждень ще видає дітям «на кишенькові витрати», купує їм одяг. Відвозить дочку на плавання три рази в тиждень, ходить дивитися футбольні матчі, в яких бере участь його син. Це все так зворушливо, і я відразу ж зрозуміла, що саме цей чоловік може стати чудовим батьком для наших дітей.

Між іншим, він познайомив мене з ними далеко не відразу, але на це я спочатку не звернула уваги. А коли ми нарешті одружилися, то з часом мені все менше і менше здавалося милим таке ставлення до колишньої сім’ї. Він постійно з дітьми, він біжить за першим їх покликом. А нещодавно колишня дружина попросила приїхати його, щоб допомогти зібрати тільки куплені меблі. Ну, ви розумієте, що прийнято думати в таких випадках.

Читайте також: -Я ж казала перенести весілля. Гаразд, ми і так разом навіки. Попередження уві сні напередодні весілля

Наближається Новий рік, і я вже починаю підозрювати, що мені доведеться ділити його з колишньою сім’єю: це ж «сімейне свято». І, їхати в турпоїздку він відмовився. Він любить мене, він уважний до мене, він турботливий. Але я відчуваю, що я – номер два. І хоча я розумію, що виглядаю зараз, як остання егоїстка, але нічого не можу з собою вдіяти. Тому що мені здається, що з часом, коли наш самий «рожевий» період життя зійде нанівець, він взагалі втратить до мене інтерес. Я намагалася говорити з ним про це, і в перший раз ми посварилися.

Потім сварки стали все частіше, він зараз спалахує відразу ж, як тільки я щось говорю про його надмірну увагу до колишньої сім’ї. Ми стали сваритися, і це сумно, тому що раніше таке траплялося рідко. У мене була ідея – зустрітися з його колишньою дружиною. Але потім я зрозуміла, що ідея – дика, і може привести до серйозних наслідків. Хоча я знаю, що у неї хтось є, то чи чоловік, чи то кoханець, Льоша в подробиці мене не посвячував. Але мене не покидає неясне відчуття, що чоловік так може ставитися до дітей, тільки, якщо любить матір цих дітей.

І ось тепер я і думаю, чи заміжня я вже, або ще ні. Мені не хочеться бути другим номером, але ж навіть тему спільних дітей ми ще не піднімали. Як його зрозуміти? Як зрозуміти, що в нього на думці? І як зробити, щоб наша нова сім’я стала більш важливою, ніж сім’я колишня?

Вікторія

Джерело