fbpx
Життя

Вчора був день народження свекрухи. Відзначала вона його сьогодні в дорогому ресторані, зібралися всі її родичі та друзі родини, всі, крім сина. Обізвала, обплювала, ще й 10 тисяч їй мало

Саме у цей день ми повинні були йти на весілля до моїх родичів, але теж не пішли. Останні два тижні погано себе почуваю, лікарі призначили лікування, чоловік мені уколи робить, якщо чесно – не до весілля зовсім. Віддали наш подарунок молодим моїм батькам, передадуть і від нас привітають.

Домовилися з чоловіком, що тоді він піде сьогодні на банкет до своєї мами, раз на весілля не пішли, посидить годинку і повернеться додому.

А свекри мої саме затіяли великий ремонт у своєму будинку і вирішили вони його зробити за рахунок своїх дітей. З чоловіком ми багато розмовляли на цю тему. Він мені обіцяв, що сімейний бюджет не постраждає, домовився зі знайомим, що той йому дасть в борг грошей, а чоловік буде підробляти по вихідних і все сам поверне. Мене такий варіант не влаштував зовсім.

По-перше, і так ми в іпотечних кредитах по вуха, а чоловік ще далі хоче в борги влізти. По-друге, він багато і добре працює в будні, і щоб далі так було, то потрібно у вихідні відпочивати, а не гробити здоров’я хронічною втомою. Плюс мені потрібен чоловік, а дітям-тато, і вихідні щоб проводили сім’єю всі разом. Далі пояснила чоловікові, що недобре і не справедливо допомагати одним батькам і не допомагати іншим.

У моїх батьків є дача, там будинок кволенький зовсім, дах треба капітально ремонтувати, щось ще переробити. Але у них язик не повернеться змусити дітей за їх рахунок все зробити. Сказала, що якщо чоловік буде допомагати своїм батькам, то я допоможу своїм. Або ми спільно вирішимо це питання разом. Чоловік погодився. Вирішили, що можемо взяти з накопичених нами грошей на машину і відпустку 20 тисяч гривень. Розділити навпіл і подарувати нашим мамам на дні народження, нехай ремонтують свої будинки.

Більшої можливості допомогти у нас немає. Вчора чоловік перевів на карту своїй мамі 10 тисяч і відразу зателефонував привітати з днем ​​народження. Та спочатку зраділа

-Спасибі тобі, синку, за подарунок! Ти у мене такий хороший!

Потім вона почала питати коли він почне ремонт в їхньому будинку на першому поверсі і коли зрозуміла, що цей подарунок і є допомога по їх ремонт, почала обурюватися, підвищуючи голос: – Це дуже маленька сума! Що ми зможемо з батьком на ці копійки зробити! Сестри і то більше витратять на цей ремонт! Це все вплив твоєї дружини, вона тобі не дає нам допомагати!

Кинула трубку. Чоловік стояв як обпльований. Йому ця ситуація з ремонтом вже поперек горла стоїть. Сестри вже почали ділити не тільки кімнати, а й решту території. Уже підключився чоловік старшої сестри, з пропозиціями виділити частки, дарчі, підписки про те скільки грошей він витратить на цей ремонт. Чоловікові від усього цього нудно. Нарешті, після цього дзвінка сказав:

-Усе! Я як обіцяв допоміг, як зміг. Далі нехай роблять і ділять самі, я в цьому брати участь не буду. Якщо хочуть, нехай ображаються. Сьогодні на банкет до матері не пішов. Від свекрухи прийшло повідомлення який він безсовісний, як він міг не прийти, як він її розчарував, ще й з ремонтом відмовився допомагати.

Читайте також: Лора коханців міняла досить часто, чоловік знав про це, знав і терпів. Та коли одного дня в подружньому ліжку застав іншого – не витримав. “У люди” пішов уже і Саня. Вибирав наймолодших коханок і ходив з ними повсюдно, не ховаючись і не соромлячись

Чоловікові видно прикро, не очікував такої реакції від своєї мами. Якщо чесно, я навіть не здивувалася. Останнім часом, така поведінка в її стилі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням

You cannot copy content of this page