“Весь цей час ми таємно зустрічалися, літали різними рейсами, приїжджали додому з різницею в десять хвилин, щоб нас ніхто не побачив”: Нікіта Добринін зізнався, чи має стосунки з переможницею шоу “Холостяк-9”

24 травня 2019 року пройшов фінал шоу “Холостяк-9”. На останній ефір очкували тисячі прихильників проекту. У фіналі Нікіта Добринін провів останні романтичні побачення, після чого вирішив віддати каблучку білявці Даші.

Вже на пост-шоу телеведучий зруйнував всі міфи про шоу “Холостяк”. Нікіта Добринін став першим із героїв проекту, який продовжив стосунки із фіналісткою. Джерело

У мережі він зізнався, що упродовж кількох місяців, поки йшла трансляція шоу, телеведучий приховував роман із дівчиною, щоб не розсекречувати результати фіналу. Тепер же Нікіта Добринін на всю країну оголосив, що щасливий та знайшов своє справжнє кохання.

“Раніше я думав, що вже звик до самотності. І зараз я такий щасливий зустріти тебе – неймовірну, мудру, легку дівчину, яка переконала мене в протилежному. Досі дивуюся, як швидко пролетіли останні півроку. Пам’ятаєш, як весь цей час ми таємно зустрічалися, літали різними рейсами, приїжджали додому з різницею в десять хвилин, щоб нас ніхто не побачив, як їздили в машині в чорних окулярах і просто посміхалися у відповідь, коли нас запитували: чим закінчився проект “Холостяк”?.. Ти сидиш зараз, щаслива, поруч і посміхаєшся. І це найбільший подарунок для мене!” – заявив Нікіта Добринін.

Читайте також: Ольга Сумська у вишуканій сукні показала доньку-випускницю (фото)

Водночас сама Даша, не стримуючи свого щастя, розповіла, що не вважає себе переможницею шоу, адже проект подарував їй головне – міцні стосунки. На день народження свого коханого дівчина організувала поїздку до Копенгагена, де зізналась телеведучому у коханні. А от Нікіта Добринін зробив це у День закоханих.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

Я не хотів перетворити ці фрази в звичайні. Мені хотілося, щоб ми запам’ятали наші зізнання назавжди. Тому 14 лютого я сказав Даші, що кохаю її. На що вона мені відповіла: “Це тому, що сьогодні День закоханих?” – пригадав Нікіта.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Раньше я думал, что уже привык к одиночеству. И как сейчас я счастлив встретить тебя, невероятную, мудрую, лёгкую девушку, которая убедила меня в обратном. До сих пор удивляюсь, как быстро пролетели последние полгода. Помнишь, как все это время мы тайно встречались, летали разными рейсами, приезжали домой с разницей в десять минут, чтоб нас никто не засек, как ездили в машине в чёрных очках и просто улыбались в ответ, когда нас спрашивали: чем закончился проект «Холостяк»? Я не хочу думать про то, что говорят люди вокруг, считают ли нас уникальной парой, потому что нам удалось сохранить отношения даже после проекта. Для меня самое важное, что мы счастливы и так круто дополняем друг друга. Ты сидишь сейчас, счастливая, рядом и улыбаешься. И это самый большой подарок для меня! — #холостяк9 #никитадобрынин #люблю

Публикация от Nikita Dobrynin (@nikitadobrynin)