fbpx

Вeсілля мрії: Зірки шоу “Голос країни-7” показали фантастичну весільну фотосесію

Фіналісти проекту “Голос країни-7” Роман Дуда і Віра Кекелія одружилися.

Молоді артисти вирішили не робити своє весілля гучною подією. Однак, завдяки Сергію Бабкіну, фанати пари змогли порадіти за новоспечене подружжя. Пише “Радіо Люкс”

Як зізналися Віра та Роман, до проекту “Голос країни-7” вони не були знайомі. Вже після перших зустрічей між ними виникла “хімія”. А романтичні залицяння Дуди викликали у дівчини безліч емоцій:

“Рома романтик. Так, це до сих пір відбувається. Мене вражає, що він весь час приносить квіти в будинок. Він дуже любить квіти, якби Рома не став музикантом, напевно працював би садівником. Ми мріємо, коли у нас буде велика квартира, там обов’язково буде місце для оранжереї.”

Читайте також:Голос країни 7: Тіна Кароль зізналася, що її дратувало в проекті

Закохані влаштували собі справжнє весілля мрії. Цей день у них видався дійсно ідеальним:

“Ми мріяли про весілля для двох. Так і сталося. Тільки взяли фотографа, і всі разом вирушили за місто, в красиві місця: в каньйон в Житомирській області, потім в будиночок рибалки, який знаходиться на середині озера. У той день був туман і тому було фантастично красиво! Просто зупинялися в красивому місці, в полях, виходили, гуляли. Звичайно, вимазалися страшно, поки до обіду доїхали до загсу.”

Романтична фотосесія Роми Дуди і Віри Кекелії – це щось просто фантастичне. Такої концентрації атмосферності і кохання ви давно не бачили!

You cannot copy content of this page