fbpx

Від постійної економії просто задихаюсь. Що ж я роблю не так

Мені ось стало цікаво – чи правильно я живу? У мене є 2 подруги, з якими знайомі зі школи. Нам по 45 років. Вони бездітні і в даний момент незаміжні. Я вдова з 15-річною донькою.

Зарплати у нас приблизно однакові, невеликі, але я постійно беру шабашки, та й дочка підробляє на роздачі листівок, щоб були кишенькові гроші.

Читайте також:Вони стали все рідше і рідше до мене заїжджати. Іноді дзвонили, потім перестали. Я їх не звинувачую. Розумію, не був для них рідною людиною

Квартира у нас своя, дісталася від моїх батьків. Живемо дуже економно, зайвого одягу не купуємо, продукти намагаємося брати зі знижками. Коротше, глобальна економія, щоб дозволити собі 1-2 рази на місяць сходити в кіно, на виставку або інший цікавий захід.

Перша подруга (Лариса) весь час скаржиться, що грошей немає. Але щороку їздить, то в Туреччину, то в Грецію. Змінює коханців, але вони її не утримують, а навпаки Лариса їм підкидає то на пuво, то на сuгарети. Живе на орендованій квартирі і харчується водою, та кавою.

Друга подруга (Жанна) домогосподарка. Сезонно працює, але здає квартиру, що дісталася від родичів. Дуже багато грошей витрачає на харчування.

До неї як прийдеш в гості, так і наїсися на тиждень. Завжди в наявності пиріжки, булочки, борщі   супи, салати, запіканки. У салони на манікюр  педикюр ходить щотижня. Брендовими обновками хвалиться.

Ось я і подруг своїх люблю, але і заздрю ​​їм страшно. Ну як так?! Мені щоб купити нову річ треба по трішечки 2-3 місяці відкладати, манікюр саморобний, волосся фарбую сама, стріжем з донею чубчика один одному. Що я роблю не так? Ні сил ні часу на ще одну підробітку просто немає. Чи є вихід із злиднів?

Джерело

You cannot copy content of this page