fbpx

Від “Сватів” ніхто не пoвiсився? Режисер відкрив мoтoрoшний факт про фільм Зеленського

Згадавши у своєму гнівному відеозверненні про те, що “від серіалу “Свати” ще ніхто не пoвiсився”, український комік і автор сюжету Володимир Зеленський напевно забув про стрaшний прецедент, який стався під час зйомок першої серії картини.

Про це на особистій сторінці у Facebook написав український режисер і актор Іван Сауткін.

“Думаю, ця фраза вирвалася в нього випадково, тому, що він просто забув, з чого починався цей серіал” – зазначив він.

За словами Сауткіна, він ніколи не думав, що стане ділитися в мережі роликами Зеленського, проте цю ситуацію вважає винятком.

“А починався він з того, що мій друг, оператор Юра Казаков, якого багато хто з вас добре знав і любив, саме повiсився, після того, як продюсер на ім’я Тарас Гавриляк і адміністративна група першої серії “Сватів”, де Юра був оператором-постановником, вирішили звинуватити його в перевитраті за техніку і кинути на гонорар”, – нагадав він.

Пост Сауткіна нажaхав його фоловерів.

Читайте також: “Йому пора в армію”: українці розлючено накинулися на Зеленського через звернення до СБУ

“Жaх, це як людину довести треба було до такого?” – зазначили в одному з коментарів.

Нагадаємо, у четвер, 23 листопада, лідер гумористичної Студії “Квартал 95” Володимир Зеленський записав гнівне відеозвернення, в якому з гнівною критикою звернувсядо до Службу безпеки України, а також ЗМІ через розмову про заборону серіалу “Свати” після того, як СБУ заборонили в’їзд у країну головному акторові фільму – Федору Добронравову.

Джерело.

You cannot copy content of this page