Віддавали батьки донечок заміж: старша привела в зяті красеня, спортсмена, успішного, перспективного і багатого. Молодшій дістався наречений миршевий і в окулярах. А потім усе пішло зовсім не так, як уявляли собі батьки

Це була звичайна родина киян. Він – інженер, вона – економіст, дві дочки з різницею в рік. Дівчатка швидко виросли, вивчились, стали дипломованими фахівцями. І настав той, трепетний для усіх батьків, момент, коли час грати весілля.

Дівчата були красунями, тому цілком могли розраховувати на майбутніх чоловіків – видних і гідних. У старшої так і вийшло – наречений красень, високий, спортивної совнішності, випускник юридичного факультету пристижного столичного вузу. А це, самі знаєте, дорогого коштує.

Він досить швидко знайшов собі гідну посаду з не менш гідною зарплатнею. Батьки у нього теж люди не прості. Батько – великий чиновник в міністерстві. Мати – головний лікар у приватній клініці. Майбутня невістка їм відразу сподобалася. Справа дійшла до весілля, яке з великим розмахом відсвяткували в престижному ресторані майже в самому серці столиці. Загалом, злагода та любов. Все для цього є. Батьки раділи вдалому вибору і перспективному заміжжю старшої доньки.

На фоні ціх подій розвивались і стосунки в молодшої доньки. Настав час знайомити батьків з обранцем. Цього дня їхньому розчаруванню просто не було меж. Перед ними стояв невпевнений доходяга в окулярах і переминався з ноги на ногу. Ні зростом, ні зовнішністю не вдався.

Закінчив незнаний економічний факультет маловідомого вишу. Робота не вирізнялася, зарплатнею не радувала. Батьки нареченого тулилися в скромній «хрущовці». Батько – автослюсар в невеликій майстерні, мати – продавщиця в продуктовому магазині. Всі спроби відрадити доньку від такого вибору успіхами не увінчалися.

Батькам нічого не залишалось, як відгуляти скромне весілля у не менш скромному кафе в одному зі спальних районів столиці, благословити молодих і радіти їхньому щастю.

Далі всі події розвивалися з точністю до навпаки. Батьки стали помічати, що в родині старшої дочки далеко не все гладко. Ні, це не було пов’язано зі зрадами або іншими аморальними явищами. Просто з’ясувалося, що старший зять, накачуючи красиві м’язи, не цурався застосовувати різні стимулятори, які по-простому називаються допінгом. І це позначилося на його здатності продовження роду.

Ніяке лікування, навіть найдорожче, не давало результату. І врешті-решт лікарі винесли вердикт – своїх дітей йому ніколи не мати. Почалися скандали, взаємні докори. І врешті-решт сім’я розпалася.

У молодшої з її сухарем все склалося вдало. Двоє дітей, хороший професійний ріст у обох, в іпотеку квартира. А в будинку мир, радість і любов. Зять за ці роки змужнів. Тепер він виглядає цілком респектабельним молодим чоловіком, на якого задивляються жінки, не те що раніше.

Читайте також: Майбутній чоловік поставив умову: заміж Яночка буде виходити в сукні його сестри. Вона майже нова. А що трохи велика – по фігурі підженуть. На кафе краще не витрачатися. У батьків його будинок свій, літо, столи винесуть і на вулиці краса. Медовий місяць можна там же провести, в селі

Старша вдруге не стала ризикувати. Зустріла, хоч і простого, але досить хорошого чоловіка і перспективного інженера в галузі авіабудування. І, найголовніше, який нічим у своїй зовнішності не нагадує культуриста. Це була обов’язкова вимога. Пожила з ним у цивільному шлюбі. І тільки коли народилася дитина, дала згоду піти під вінець.

Загалом, у цій історії щасливий кінець. А моя двоюрідна сестра і її чоловік – найщасливіші дід з бабою.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням