Відкупився: На концерті Білик екс-чоловік вибіг на сцену, щоб поцiлувати її в губи

Це було неймовірно. Емоції досі переповнюють!

Вам вдалось!

Музиканти теж не приховували своїх емоцій і захвату від атмосфери, яка панувала під час живого виступу.

Ірина готувала цю програму протягом п’ятнадцятиріччя. Концерт почався за тридцять хвилин після призначеного часу. Київська концертна тусовка вже звикла до подібних затримок, це приймається за норму.

Чому варто було піти на концерт Ірини Білик?

1. Щоб  знову здивуватися талантам цієї жінки – авторки та виконавиці власних пісень.
2. Щоб почути, як гарно вона співає “о любви”.
3. Провести романтичний вечір зі своєю половинкою та прикинутися, що “для всех нас просто нет…”.

Це був довгоочікуваний концерт незрівнянної поп-діви української естради Ірини Білик! Улюблена артистка мільйонів представила спеціальну програму “Без гриму. Найкраще. Про кохання”. Співачка з нетерпінням  поділилася найпотаємнішим із тисячами шанувальників.

Ірина Білик після виступу  романтичної пісні “ Вызови мне такси” сказала, що колись багато плакала, а зараз вона щаслива жінка!

Пісні для альбому «Без грима» Ірина Білик збирала понад 10 років.

Ірина Білик- завжди різна: зворушлива і сильна, закохана й епатажна. Але саме цим діва і завойовує серця мільйонів шанувальників, які не шкодують оплесків під час кожного виходу Ірини на сцену.

Попри те, що Ірина без відпочинку перебувала в дорозі два з половиною місяці, на київських концертах вона була в гарному настрої, чудовій формі та співала дві з половиною години без фонограми.

Група «НеАнгели», Ліхута Ігор, Зірка серіалу “Останній москаль” Ігор Скрипко – це далеко не повний список знаменитостей,  що прийшли насолодитися концертами «Без гриму». Багато глядачів дякували співачці посмішками і квітами.

Був серед гостей і колишній коханий Білик – Діма Коляденко. Він замовив особливі квіти, які спеціально для нього привезли з Голландії. Не витримавши емоційного напруження, він вибіг на сцену крізь кордон охорони після ностальгічної для нього пісні “Снег”, щоб підтримати “високі стосунки”, й урочисто подарував квіти Ірині.

Ось тільки вихід на сцену закінчився для Коляденка справжнім фіаско. Коли він біг дарувати букет,  охоронець  почав тягнути його за ногу. Причому так сильно, що Діма впав.