fbpx

Відома модель розкрила свій секрет щасливого материнства

У неділю, 13 травня, відзначається міжнародне свято – День матері.

Сайт “Сегодня” розпитав відомих жінок, що для них означає материнство і як, незважаючи на всі клопоти, залишатися щасливою мамою.

Першою героїнею стала відома українська модель і телеведуча Алла Костромічева.

У листопаді 2015 року Алла вперше стала мамою. У моделі і її коханого Джейсона Капоне народився хлопчик, якого назвали Сальваторе.

Ні під час вaгітнoсті, ні після нaроджeння сина модель не здавала позиції і наполегливо працювала. Тому вона точно знає, як знайти баланс між роботою і материнством.

“Мені здається, що я знаходжу ідеальний баланс завдяки роботі. Я проводжу з дитиною менше часу, чим би мені хотілося, але при цьому я дуже ціную кожну хвилину”, – говорить Алла.

Для неї материнство – це можливість виростити справжнього чоловіка: “Я дуже хотіла саме хлопчика, як і мій чоловік. Я вірю, що хлопчикові важливо бачити в мамі всі кращі якості жінки. І мені здається, що бути спокійною, позитивною, турботливою і щасливою – це те, що дитина повинна бачити”.

Модель також вважає, що немає нічого поганого в тому, щоб звертатися до літератури або психологів, шукати поради від інших.

“Я хочу бути прикладом для свого сина в тому числі і працьовитості. І я завжди роблю так, щоб час, який я проводжу з сином, був якісним і щасливим для нього”, – зазначає Костромічева.

Читайте також: 22 роки кохання! Ольга Сумська показала зворушливе фото з чоловіком в річницю весілля

Модель також поділилася своїм секретом, як залишатися щасливою мамою за будь-яких обставин.

“Мені здається мама щаслива, коли є баланс між родиною і працею. Ось до нього і прагну”, – підсумувала вона.

You cannot copy content of this page