Відома телеведуча випадково розсекретила ім’я новонародженого сина Світлани Тарабарової (фото)

28-річна Світлана Тарабарова вперше стала мамою в неділю, 9 вересня. І якщо цією радісною подією знаменитість поділилася сама, то про те, яке ім’я дали хлопчикові, розповіла близька подруга співачки – телеведуча Соломія Вітвіцька.

На своїй офіційній сторінці в Instagram Вітвіцька опублікувала фотографію, на якій зображені Тарабарова разом зі своїм чоловіком Олексієм Бондарем і новонародженим сином, а також сама Соломія і ще одна знаменита подруга сім’ї – Наталка Карпа.

Читайте також: Катя Осадча показала весільні фото та розповіла про причину розлучення

Судячи з підпису до посту не складно здогадатися, що новоспечені батьки назвали хлопчика Іваном. “Зустрічали Івана із щасливими батьками із пoлoгoвoго! Зворушливі моменти, заплакала новоспечена матуся Світлана Тарабарова і бабуся. Щасливі усі ми! Хай буде Ваш синочок здоровеньким і дає поспати. Любимо!”, – написала Вітвіцька.

Нагадаємо, одночасно з постом в Instagram, в якому Світлана Тарабарова вказала час “коли з’явилося щастя”, на офіційному YouTube-каналі співачки відбулася прем’єра нового синглу “Добре серце”, який вона присвятила своєму новонародженому синові.

Джерело.