fbpx

Відтоді, як чоловік купив собі спортивну «Мазду», він присвячує їй майже весь свій час. Катається сам, возить друзів … а останнім часом, мені почало здаватися, що і подруг. Кілька разів я знаходила у нього в машині жіночі «сліди» і влаштувала перевірку

Живемо ми з чоловіком в достатку, удвох, дітей поки немає. Бачимося нечасто, в основному ввечері, коли чоловік приходить з роботи. Але останнім часом наші зустрічі ставали все рідшими. Я пов’язала це з купівлею нової машини.

З тих пір як чоловік купив собі спортивну «Мазду», він присвячує їй майже весь свій час. Катається сам, возить друзів … а останнім часом, мені почало здаватися, що і подруг. Кілька разів я знаходила у нього в машині жіночі «сліди». Ватяну паличку, довге світле волосся, стійкий аромат парфумів, який проривався через запах освіжувача.

Ці докази, розпалювали відносини між нами, злили і ображали мене. На виправдання я чула одну і ту ж відповідь – Я просто підвозив колегу. Я люблю тільки тебе. Всі інші жінки не в моєму смаку, я ж казав тобі про це, ти забула?

З огляду на те, що він зникав все частіше і все довше, то так, я вже стала про це забувати … На Новий рік, моєму чоловікові, як одному з ключових керівників, випала роль організатора корпоративу. Запитав у мене креативної поради, але в підсумку всі мої пропозиції відкинув. Його вибір припав на бал маскарад у великому ресторані в центрі міста.

Весь наступний день він повністю присвятив підготовці до свята. Домовлявся про оренду, обговорював умови, розцінки з адміністрацією закладу… Увечері повідомив мені, що свято буде сімейним і я маю піти з ним. Я відмовилася, пославшись на поїздку до батьків. У мене не було ніякого бажання бачити ту саму колегу, яку він підвозить вечорами. Я просто боялася побачити, що між ними дійсно щось є …

Настав день заходу і моя цікавість все ж взяла верх. З огляду на те, що намічався костюмований маскарад, я купила пишну сукню, яка міняє фігуру до невпізнання. Сходила в перукарню, перефарбувала волосся, зробила укладку, новий макіяж. Купила маску і пішла на бал.

Чоловік не раз дивився на мене впритул, але не впізнавав. Мені було смішно від цього … Я впевнена на всі 100%, що він дійсно не впізнав мене. У натовпі його колег, я намагалася визначити ту саму … ту заради якої він забув про мене. Але він спілкувався в основному з чоловіками. Ніяких ознак зради я не знайшла.

Через годину почалися конкурси, кавалери вибирали даму для танцю … Чоловік вийшов вперед першим і рішуче попрямував прямо до мене … Коли він обійняв мене і закрутив у танці, я підняла маску і дивлячись на його здивоване обличчя, поставила тільки одне питання: – Скажи, чому я?

– Решта не в моєму смаку – все також незмінно відповів він.

Вірю.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page