fbpx

Він відштовхнув дружину, щоб не пoтoнyти самому і тільки з роками донька дізналася причину цього вчинку

Є такі люди, які здатні швидко виносити судження в тих чи інших ситуаціях, про людей і їхні вчинки, не розібравшись в тому, що відбувається. Але самі вони іноді не можуть навіть проаналізувати свої думки або дії. Ця історія про чоловіка, який відштовхнув свою дружину для того, щоб врятуватися самому. Напевно, багато хто відразу подумали про те, який же він поганий. Не поспішайте судити! Прочитайте і ви зрозумієте, що немає нічого однозначно правильного.

Один вчитель розповідав історію дітям про круїзне судно, яке зазнало авapiї в море. Точніше, про одну подружню пару, яка перебувала на цьому кораблі. Їм вдалося дістатися до рятувальної шлюпки, але місце там було тільки для однієї людини.

У цей момент чоловік стрибнув у шлюпку сам, а його дружина залишилася на потопаючому кораблі. Вона кричала йому щось услід, а він вже відпливав.

Як ви думаєте, що вона кричала йому?

95% людей скажуть: «Я тебе ненавиджу!», «Якa я була сліпа!» І що-небудь в такому дусі.

Учитель поставив те ж питання учням. І лише один з них відповів інакше.

Він відповів: «Учитель, я вірю, що вона кричала: Подбай про нашу дитину!»

Здивований, вчитель запитав: «Ви чули цю історію?»

Читайте також: Вона не поспішала жити, вона знала про його роман на стороні, знала навіть з ким її чоловік зустрічався вже три роки

Хлопчик похитав головою і сказав: «Ні, але так моя мама сказала моєму батькові, перш ніж вона пoмepла від хвоpoби».

Учитель сказав: «Відповідь правильна. Круїзний корабель затонув. Чоловік повернувся додому, виростив дочку на самоті. А через кілька років після його смepті, їхня дочка знайшла його щоденник. Виявилося, що, коли батьки сіли на круїзне судно, у матері вже булj діагностованj невилiкoвна хвоpoбy. В критичний момент батько прийняв цей єдиний шанс на виживання. Він писав у своєму щоденнику: «Я хотів би опуститися на дно океану з тобою, але заради нашої доньки не міг цього дозволити».

Учні мовчали, коли вчитель закінчив розповідь. Мораль проста: не приймайте поспішних рішень про щось або когось, адже добро і зло не так однозначні, їх буває важко розпізнати.

Джерело.

You cannot copy content of this page