fbpx
Життя

Вона: Може тоді і одружуватись не поїдемо? Ти ж втомився. Він: Давай не поїдемо. Хлопець розвертається і йде. Дівчина спочатку фиркала, що наречений пішов пішки, тільки на реєстрацію він не прийшов. Як і на банкет

Замовила мене на весілля пара, відразу було видно, що всім процесом в організації одруження керує дівчина. Хлопець на зустрічі мовчки кивав, його обраниця повідомила, що звільнила майже весь день для фотозйомки. До поїздки в РАЦС у нас було шість годин на прогулянку.

Я сказав, що цього часу дуже багато, достатньо трьох годин, але будь-які спроби скоротити час зводилися до фрази від дівчини: «Я хочу багато фотографій». Відеооператора на весіллі не було, так що наречена заявила, що чекає від мене не менше двох тисяч знімків.

День весілля, ми їдемо по позначених точках. На третю годину у всіх починають здавати сили і наречений пропонує зупинити зйомку, щоб перекусити в кафе. З ним погоджуються всі, але проти наречена. Їдемо далі. Проходить ще година, наречений вже не особливо позує і не бажає заходити в кадр.

Разом з цим на вулиці досить спекотна погода, +29. Коли в черговий раз хлопець з небажанням погоджується позувати, у нареченої починається істерика: «Ти чого млявий такий? Для кого я все організовувала? Ти не хочеш красивих фотографій? Навіщо ми платили такі гроші фотографу, якщо тобі все одно?».

Це трохи бадьорить нареченого. На передостанній точці хлопець сказав, що він більше не фотографується. У нареченої знову істерика з тим же посилом. Однак це вже не працює. Між ними відбувається короткий діалог:

Вона: Ти не хочеш фотографуватися?

Він: Ні.

Вона: Упевнений?

Він: Так. Я втомився.

Вона: Може тоді і в РАЦС не поїдемо? Ти ж втомився.

Він: Давай не поїдемо.

Хлопець розвертається і йде. З нами була подруга нареченої і друг нареченого, останній побіг поговорити з нареченим, але після ми не бачили обох. Дівчина спочатку фиркала, що наречений пішов пішки, тільки на реєстрацію він не прийшов. Як і на банкет.

Читайте також: Дружина поїхала у відрядження, а Генка привів додому іншу жінку, все мріяв, щоб вона навчила його чомусь новому. А ось наслідки приїзду незнайомки виявилися більш відчутними. Про все дізналася дружина

Всі спроби додзвонитися до нього або друга, не принесли результату. Гостям збрехали, що нареченому стало погано, але всі розуміли, що він пішов з весілля. Банкет скасовувати не стали. Спочатку він був схожий на поминки, але професіоналізм ведучого і алкоголь повернули людям свято. Наречений і наречена так і не стали чоловіком і дружиною. Дівчина намагалася забрати у мене гроші, але я віддав їй більше двох тисяч фотографій.

Зустрічаються клієнти, які платять гроші і намагаються вичавити максимальну кількість результату для себе. Це як поїздка на відпочинок в готель з «Все включено». Досить взяти необхідну кількість їжі, щоб наситити організм, але люди максимально забивають стіл їжею. Сплачено ж, хай не з’їмо, головне взяти.

Так і з фотографією. Для красивої книги, альбому і рамочок, достатньо 200 знімків. Однак клієнти вичавлюють максимум.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням

You cannot copy content of this page