Вона неквапливо спустилася до пляжу. Уже починало темніти, коли з води з’явилися два силуети. Чоловік тримав за руку струнку жінку. Це був Сергій. Юлія не стала чекати, як розвиватимуться події, і попрямувала прямо до них. Розмова виявилася короткою. Минуло два роки і її чекав сюрприз

Коханий чоловік залишив Юлю заради іншої красуні, з якою познайомився на курорті, куди вони з дружиною приїхали відпочити. Це була миттєва пристрасть, де розум кориться почуттям. Сергій захотів освіжитися і відправився ввечері купатися в морі. Його довго не було, і Юлія вирішила подивитися, як він плаває. Вона неквапливо спустилася до пляжу. Уже починало темніти, коли з води з’явилися два силуети. Чоловік тримав за руку струнку жінку. Це був Сергій.

Юлія не стала чекати, як розвиватимуться події, і попрямувала прямо до них. Розмова виявилася короткою. Минуло два роки.

Юлія навіть не сподівалася, що Сергій може повернутися, проте нещодавно він подзвонив і повідомив про бажання відновити колишні відносини. З Аліною їх шляхи розійшлися. Вона знайшла собі іншу кандидатуру для задоволення своїх інтересів. Сергій не став пояснювати подробиці, однак Юлія відчувала, що він просто розчарований.

Юлія кохала досі Сергія і довго не могла пробачити йому зради. Але час найкращий лікар. І вона не стала категорично відкидати будь-яку можливість возз’єднання. Юлія вчинила розумніше. Якщо колишній чоловік, дійсно, хоче повернутися, то нехай доведе це. – Наприклад, – жартома сказала вона. – Подаруй кругосвітню подорож на океанському лайнері.

Це була давня мрія Юлії. Такий круїз, протягом декількох місяців, буде дуже дорогим задоволенням, і, звичайно, вона не думала, що Сергій сприйме її слова всерйоз. Однак любов велика сила. Чого тільки не зробиш заради коханої жінки.

Рівно через тиждень чоловік з’явився і повідомив, що вже сплатив кругосвітній тур на білосніжному лайнері. Вони поїдуть удвох і проведуть в дорозі майже півроку, відвідавши безліч різних країн. Юлія здивовано дивилася, і Сергій відверто розповів, що у нього була інша квартира, яка належала йому ще до весілля. Він здавав її в оренду, і Юлія досі нічого не знала про це.

Гроші чоловік не витрачав, а збирав на спеціальному рахунку в банку. Хотів придбати нову нерухомість. Сергій непогано заробив за десять років шлюбу, і нехай ці гроші послужать на благо їх союзу. Вони вирушать у навколосвітню подорож, про яку колись так мріяла Юлія. І більше ніяких жінок! Крім Юлії, звичайно.

Жінка до кінця не могла повірити, поки не виявилася на палубі круїзного лайнера, який поступово віддалявся від берега. Сергій взяв її за руку, і вони вирушили в каюту. Попереду у них була кругосвітня подорож.

Фото ілюстративне