fbpx
Життя

Вона постаралася швидше зaвaгiтніти і прив’язати хлопця до себе. А коли на УЗД дізналася, що у неї буде син, дочка стала їй більше не потрібна. Віка завжди була баластом для матері, а тепер і зовсім перестала для неї існувати

Олена була матір’ю одиначкою. Батько її дочки Віки кинув Олену на третьому місяці вaгiтнoсті відразу після того, як вона розповіла йому про майбутнє батьківство.

Віталій заявив, що ще не готовий няньчити дітей і запропонував Олені грошей. Він не те щоб дітей не хотів. Не хотів зв’язувати себе зобов’язаннями з цією жінкою. Вона була для нього скороминучим захопленням, не більше. Джерело

Та теж не горіла особливим бажанням наpoджувати дитину, але сподівалася, що його батько повернеться до неї, як тільки дізнається, що у нього народиться син. Син!

Олена була впевнена – це буде хлопчик. Вона покладала великі надії на наpoдження цієї дитини, свого роду зробила ставку.

Через сім місяців наpoдилася дівчинка. Олена навіть назвала її Вікторією – «перемогою». Але ніякої перемоги не було. Віталій не побажав навіть побачити дочку.

А Олена була у нестямі – вона точно вважала, що наpoдить хлопчика, всi гороскопи про це кричали.

Все зло від розставання з коханою людиною вона зігнала на дочці. Вона не любила її і вважала причиною своїх бід. Була впевнена, що дівчинка принесла нещастя і якби наpoдився хлопчик, то такого точно б не сталося.

Коли Вікi було два рочки, Олена познайомилася зі Стасом. І тепер цей чоловік став межею її мрій. Високий, широкоплечий, красень і балагур. Такі чоловіки завжди подобалися Олені.

Вона постаралася швидше зaвaгiтніти і прив’язати хлопця до себе. А коли на УЗД дізналася, що у неї буде син, дочка стала їй більше не потрібна. Віка завжди була баластом для матері, а тепер і зовсім перестала для неї існувати.

Стас був з нею, у неї буде хлопчик, Олені більше нічого не треба було.

Віка опинилася в дитячому будинку. Мати добровільно написала відмову, віддала її соціальним працівникам і пішла. Більше Віка її не бачила.

Олена і справді наpoдила хлопчика. Але і Стас її кинув. До моменту наpoдження сина він вже зустрічався з іншою і на колишню пасію, хоч і вaгiтну від нього, йому було байдуже.

Віка жила в дитячому будинку. Цілими днями вона просиджувала біля вікна в надії, що мама повернеться і забере її додому. Так, вона не обіймала і не цілувала доньку, але вона хотіла до мами.

Так минув рік. Ніхто не прийшов, і Віка стала втрачати надію.

В цей же час Віталій згадав про те, що у нього є дитина. Він почав шукати колишню дівчину і знайшов її.

Читайте також: Троє чoлoвiків по черзі заходили до нeї тієї нoчі, а мати спала за столом із чapкою у руках. Вранці, коли чолов’яги трохи протвepeзіли, той, кого називали Саньком, люто глипнув на заплакану і злякану Іванку та пригрозив: «Тільки кому вякнеш – зaдyшy… Зрозуміла?»

Та жила на іншому кінці міста з сином. Але хлопчик був явно молодший за його передбачувану дитину.

Олена зі сміхом розповіла йому, що вона здала доньку в дитбудинок. Їй не потрібна дівчинка, від них одні біди. Віталій слухав її з кам’яним серцем.

Він знайшов Віку, але процедура удочеріння забрала у нього багато часу. Тільки через рік батько зміг підтвердити батьківство, оформити всі документи і забрати дочку з казенного дому.

Олена про Віку так більше і не згадала.

Фото – pinterest.com

You cannot copy content of this page