fbpx

Вона старша за нього на 15 років !!! Мій хлопчик потрапив в руки до старої хижачки

Мою сусідку було не впізнати. Не тямлячи себе від горя і роздратування, вона вже не могла стримувати емоції.

– Ти знаєш, Денис одружується!

– Ну і що тут такого страшного, що ти несповна розуму?

– Вона старша за нього на 15 років !!! Ти уявляєш, який жах ?! Мій хлопчик потрапив в руки до старої хижачці! – обуренню моєї співрозмовниці не було меж.

– Ну, не такий він вже й хлопчик! І потім, може, вони просто люблять один одного?

– Яка може бути любов у такому віці ??? А Денис не слухає ніяких умовлянь! Уперся, що одружується, і все!

Дениса я знала з народження, маленький хлопчик на очах виріс на статного і красивого чоловіка з м’яким і поступливим характером. Правда, у нього не було інших варіантів – його активна матінка придушувала сина повністю, не залишаючи для особистої ініціативи ніяких лазівок. Тому мене дуже здивував не тільки його вибір, скільки наполегливість і несподівана завзятість в цьому питанні. І ще, чесно кажучи, я поспівчувала співбесідниці, тому що спробувала уявити себе на її місці. Кожна мати хоче кращої долі для своєї дитини, а шлюб тридцятирічного хлопця з сорокапятирічною жінкою все ж мені бачився неприродним.

Читайте також: А з боку подивитися – чоловік добре заробляє, квартира з ремонтом, гарні діти, порядок і затишок. Тільки в будинку немає душевного тепла, підтримки та взаєморозуміння

Незабаром ми переїхали в новий район, і я якось не згадувала більше про сусідку і її проблеми, і, природно, не знала, як вони вирішувалися. Але ось, через пару років, випадково в місті зустріла Дениса з маленькою дитиною за руку. Я покликала Дениса, він впізнав мене, зупинився і гордо похвалився: «Ось, син росте!» Я з задоволенням розглядала малюка, гадаючи, на кому ж, врешті-решт, одружився Денис. Потім запитала про його маму. Денис спохмурнів і сказав знехотя, що з мамою вони не підтримують жодних стосунків. Тут з магазину вийшла жінка і попрямувала до нас. Малюк з криком: «Мама!» Побіг до неї. Жінки виглядала відмінно – доглянута, струнка, гарно одягнена, але. Так, схоже, це і була та сама ненависна невістка, яку так не хотіла моя сусідка. Щаслива сім’я, взявши за ручки малюка, вирушила у своїх справах, а я – за своїми.

Так сталося, що мені довелося зіткнутися з цією сім’єю ще раз – вирушаючи у відпустку, я звернулася в турагенство і виявила, що воно належить Денису і його дружині. Ось тут ми з Денисом поговорили докладно, і я дізналася причину,через яку вони не спілкуються з мамою. Виявляється, моя сусідка не просто не прийняла невістку, а й доклала чималих зусиль, щоб зруйнувати цей шлюб. Вона влаштовувала скандали не тільки вдома, але дісталася і до місця роботи Дениса і його дружини. Дружині Дениса запропонували звільнитися – господар компанії не вважав можливим тримати джерело конфлікту на роботі, та й не приховував явне засудження цього мезальянсу.

Але Денис з дружиною не впадала у відчай, почали свою справу і цілком досягли успіху. Його дружина, незважаючи на вік, народила дитину, але навіть онук не пом’якшив бабусю, яка зробила боротьбу з невісткою сенсом свого життя. Щоб захистити сім’ю від стресів, Денис змінив місце роботи, квартиру, номер телефону.

І ось живе сім’я, щаслива, дружна, весела, але, тим не менш, як кажуть вони самі, осуд, здивування переслідує їх до сих пір. Сказати, що вони просто не звертають уваги на це, не можна: іноді  розмови напружують, а репліки, кинуті услід – ранять. Особливо важко дружині, тому що основний удар їй доводиться приймати на себе.

Джерело

You cannot copy content of this page