fbpx

– Вона у тебе борщ варити не вміє і взагалі скоро покине! – І слава Богу, мамо! Я з дитинства ненавиджу цю страву. Вона – не ти!

– Вона у тебе всі гроші відбирає!

І це мені говорить людина, яка все життя жила коштом мого батька. Ти те й робила, що чекала дня його зарплати. Ні, мама, вона не відбирає. Ми удвох заробляємо собі на життя, забезпечуємо сім’ю, виплачуємо кредити. Всі разом! І відпочивати разом вирушаємо. Джерело

– Вона тебе не заслуговує!

Ні, мамо, заслуговує! Вона мене любить не за гроші, як ти любила мого батька. І мені не потрібна найкрасивіша дівчина світу. Мені потрібна лише вона, бо вона прийняла і полюбила мене таким, який я є. Я її дуже люблю і ціную. Ми дуже щасливі! Мені інша не потрібна, особливо дочка твоєї подружки!

– Ці діти зовсім чужі! Тобі нема чого витрачати на них час!

З твого дозволу, я вирішу це сам!

Ці діти мені рідніші всіх. Якби навіть вони були б від іншого чоловіка, я б їх усиновив і виховав. До речі, ця дочка твоєї подружки вже народжує «третього позашлюбного», але ти, поему-то, про це нічого не кажеш…

– Вона борщ готувати не вміє!

І слава Богу, мамо! Я з дитинства ненавиджу цю страву. Вона – не ти!

Пам’ятаєш, як змушуючи спустошити всю тарілку, погpoжувала ременем? І тепер нарешті ніхто мені не готує цю гuдоту. Так, вона не вміє, і не треба!

– Вона не вміє заштопати шкарпетки!

Правильно робить! Мені це не потрібно. Якщо треба буде, я куплю собі нові. Я не батько, щоб ходити в заштопаних шкарпетках.

Ні, у мене хороша дружина. Чомусь у батька завжди не вистачило грошей, щоб купити собі нові шкарпетки, а у тебе були всі засоби для нових нарядів.

– Ти ж прибираєш в будинку … Яка нормальна дружина дозволить чоловікові робити таке?

Адекватна! Я що, інвaлід? Можу собі і їжу розігріти, і в спальні прибратися. Для цього мені допомога не потрібна! Моя дружина працює так само, як і я. Вона – не ти, мамо! Вона самостійна!

– Це не твоя дитина!

Це моя дитина, мамo! Іди, роби тест. Хочу бачити твоє обличчя, коли отримаєш результати. Ти навіть не приходила на його дні народження, не дарувала ніяких подарунків.

– В один прекрасний день вона тебе кине і знайде іншого!

Так, мамo, і правильно зробить.

Читайте також: Через зради чоловіка я подала на розлучення. Але просто так відпускати його не захотіла і вирішила йому помститися

Я не здивуюся, якщо одного разу її набриднуть твої постійні докори, скандали і образи. Набридне те, що ти чатуєш у неї перед офісом, щоб віддати гроші і попросити дати мені спокій. Набридне те, що ти розповсюджуєш про неї брудні чутки. Тому, мамo, ми їдемо в інше місто. Знайшли там школу і садок. Дружина влаштувалася на роботу, я теж. Все вже передбачено. Не скажу поки, де ми будемо жити. Вибач, але чим далі від тебе – тим краще для нас!

Прощавай, мамо!

Позначки:
facebook