fbpx

Вона виставила в соціальних мережах руку з обручкою і заблокувала мене всюди. Я здогадалася, але вірити не хотіла. Потім знайома прислала фото, де «мій чоловік і моя подруга» в ресторані сміються і обіймаються

З моїм цивільним чоловіком ми познайомилися 5 років тому в нічному клубі. Це було кохання з першого погляду, він дуже красиво залицявся до мене, ми разом проводили весь свій час, були нерозлучні 24/7. За перші роки життя ми жодного разу не посварилися. Взагалі жодного разу. У нас були і не приємні моменти в житті, були труднощі, але ми долали їх з легкістю.

Чи хотіла я тоді зареєструвати наші відносини? Дуже хотіла, мріяла про весільну сукню, обручку, його прізвище в кінці кінців. На початку відносин тільки й було розмов про весілля, він не був ніколи одружений, хоча йому було трохи за 30. Ми говорили про дітей, як ми їх хочемо. Лікарі говорили все ідеально, з якогось дива ви до сих пір нічого не виходило. Я не можу сказати, що я прямо жадала дитину. Не особливо і прагнула.

Одного разу він сказав, що ми зіграємо весілля твоєї мрії як тільки підтвердиться, що у нас буде дитина. І я перехотілося весілля, звучало як умова або взагалі вирок. Потім нас накрила криза, і як в книзі, любов живе три роки, все поїхало в прірву.

Мене дуже підтримувала моя подруга, з батьками стосунки у мене не склалися, тому вона була мені і жилеткою, і рятувальником. Ми з ним розлучалися, потім сходилися, я їхала, він повертав, і начебто все ставало добре, але як ніби кожен раз після нової сварки від наших відносин відколюються шматок і вони тріщали по всіх швах. Але кожен раз я вірила, що тепер то ми точно назавжди разом.

В чергове розставання я вся в сльозах прийшла до подруги, вона у мене ще так все випитувала, особливо коли ми востаннє ділили подружнє ліжко. Все довідалася і відправила мене додому, я орендувала квартиру на місяць, хотіла все обміркувати. Але думати довелося про інше.

Вона виставила в соціальних мережах руку з обручкою і заблокувала мене всюди. Я здогадалася, але вірити не хотіла, просто не могла фізично це усвідомити. Потім знайома прислала фото, де «мій чоловік і моя подруга» в ресторані сміються і обіймаються. І все, моє життя зупинилася. Не знаю, переживу я подвійну зраду? Як мені з цим бути?

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook