Вона закохалася в колегу. Допомагала в роботі, прикривала його косяки, підгодовувала, знала всі його проблеми і секрети. До того дня, доки коханий не просив її допомогти вибрати обручку для іншої

Ви знаєте, що таке френдзона? Зазвичай хлопці скаржаться, що незаслужено потрапляють в неї. Але тут історія інша. Моя подруга провела в ній три роки. Закохалася в колегу. Допомагала в роботі, прикривала його косяки, підгодовувала, знала всі його проблеми і секрети. І увага, апогей – вислуховувала його скиглення про те, що він в глибокій френдзоні в іншої дівчини.

Щоразу, коли подруга його рятувала, він безмірно був вдячний і постійно говорив, як це чудово, що вони друзі. Я спостерігала, як він затишно влаштувався на шиї моєї подруги, але та нічого не хотіла чути. До того дня, доки коханий не просив її допомогти вибрати обручку для своєї мадам.

Подружка навіть не відмовила, просто посилаючись на погане самопочуття не пішла, а потім я весь вечір витирала туш з її обличчя. Таких вечорів було ще багато, але зате вона поступово оговталася. Спочатку почала відмовляти «другу» в допомозі, потім і спілкування зійшло нанівець. Його не влаштував такий сценарій і він не давав подрузі проходу.

Нарешті вона втомилася тікати від нього і розповіла все як на духу. Не знаю, що він тоді подумав, може, злякався або ще що, але повернути спілкування більше не намагався. Через тиждень подруга примчала до мене з величезним букетом троянд, сяючи як нова копійка. Товариш дозрів і почав клинки підбивати. Не знаю, чим це закінчиться, але я рада бачити її такою щасливою.

Фото ілюстративне з вільних джерел