fbpx
Життя

Вони чаю напилися та й полягали спати на подружньому ліжку. Уже й заснули, як раптом світло як спалахне, а ковдру хтось з них узяв та стягнув

У жінки однієї молодої чоловік у відрядження вирушив. Ну вона в квартирі прибрала, та й думає така – а давай-но я подружку з ночівлею в гості покличу, мовляв, одній щось сидіти нудно. Сходила вона в супермаркет найближчий чим пригостити подружку купила. А потім смс-ку їй відправила. Все вже в холодильнику охолоджується, приїжджай, мовляв.

І тут їй чоловік дзвонить, відразу. І прискіпливо допитується так – кого в гості покликала за його відсутності, значить. Вона повідомлення замість подружки чоловіку відправила. Мабуть, помилилася. Вона пояснити щось намагається, що подружці ту есемеску писала, та яке там. Але потім ніби й нічого. Заспокоївся чоловік, повірив, значить.

І ось вони з подружкою посиділи добряче, потім чаю напилися, та й полягали спати на подружньому ліжку. Уже й заснули, як раптом світло як спалахне, а ковдру хтось з них узяв та стягнув. Хоча чому хтось. Чоловік це з дороги повернувся, щоб дружину невірну спіймати, так би мовити, на гарячому.

Подружка погаласувала, звичайно. Але заспокоїлася потім. А ось чоловіку ой як несолодко було, що дружині рідний не повірив. Мало того що він грошей на таксі витратив багацько, коли з поїзда зійшов і додому повертався. Йому довелося ще й квиток на літак купувати, щоб вчасно встигнути куди відправили, з заначки власної купувати. Тому що дружина заявила йому, що на капризи чоловікові з його безглуздими перевірками у неї в бюджеті сімейному грошей немає.

А тисячі, які він без відома дружини на мотор для човна збирав і вже зібрав майже, довелося на шубу витратити, щоб та гнів на милість змінила.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page