fbpx

Вони обов’язково повернуться: Зібров пояснив, коли скандальні Лорак та Повалій співатимуть в Україні

Дві скaндальні українські співачки Ані Лорак і Таїсія Повалій, які влаштувалися наразі в Москві, втратили себе для України. Однак артистки повернуться, втім, як і відносини з Росією.

Зараз же у співачок немає ні найменшого шансу вести переговори про виступи в Україні, зазначив народний артист України, естрадний співак Павло Зібров. Пише “Обозреватель

“Не пояснять, не вийде у них нічого. Їй (Таїсії Повалій – Ред.) навіть не пропонують просто. По-перше, їй ніякий зал, ні оперний, ні філармонію ніхто не дасть, тому що директор скаже, що йому потім його підiрвуть, або дuмові шaшки закинуть”, – пояснив співак на прикладі Повалій.

Як зазначив Зібров, свого часу артистка нібито допомагала українським вiйськовим, проте українці запам’ятали лише гастролі в Росії та премії, отримані в стінах Кpемля.

Читайте також: Живіт рости буде, його не сховаєш: Чоловік повернувся, але любити його я вже не можу

“Вона справді допомагала військовим, давала гроші на обладнання, але ж то як капля в морі, пішли ті тисячі і ніхто їх не бачив, не почув. І починається: “А, відкупитися хочеш, концерти в Москві даєш. Отримала там нагороди”. І що ти скажеш? Вони загубили себе для України на найближчий час”, – продовжив він.

Однак артист впевнений, що обидві співачки зможуть повернуться на батьківщину після того, як налагодяться стосунки з Росією. Що правда, для цього буде потрібна зміна діючої влади країни-aгрeсора.

“Ще повернуться. Стосунки з Росією теж повернуться. Знову ж таки, скільки має пройти років. От Німеччина, наші батьки і діди, Велика вітчизняна вiйна, фaшисти, ви подивіться, пройшов час і вони визнали, що натворили, що Гітлер – це погано і все. Дружба з німцями, прекрасні стосунки”, – уклав Зібров.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року Ані Лорак таємно виступила в київському ДК “Україна” на концерті в честь 15-річного ювілею балету Freedom, що спровокувало скaндал.

You cannot copy content of this page