fbpx

Вранці я прокинувся в обіймах подруги. На столі лежала записка: “Ти мені зрадив, я подаю на розлучення». Це сталося два роки тому. І тільки зараз я дізнався, хто насправді винен у тому, що сталося з нами

З Ларискою ми одружилися після армії. Не знаю чи любив її я так сильно, як любила її моя мати, але в нашій долі вона зіграла фатальну роль. Вона постійно нахвалював її і навіть на пару приїжджали до мене в частину, а ми з Ларискою зустрічалися до армії, але близькості не було. Вона чекала мене з армії, регулярно писала листи і після мого повернення зіграли пишне весілля.

Я працював в поліції, дружина економістом. У нас народилися дві дочки. Саме тоді настав час глобальних змін. Лариска розрахувалася з роботи і взяла в оренду кафе на трасі. І тут почалося. День і ніч вона на роботі. Їдуть по трасі «моряки», так називають відпочиваючих на море. Наше кафе було розташоване, саме на трасі по якій вони їхали на своїх машинах до заповітного морського узбережжя. Їх треба погодувати, а для цього закупити продукти, найняти штат, розрахувати кількість продуктів. Словом роботи було багато.

Хоча я з самого початку був проти цього бізнесу. Грошей вистачало. Я заробляв добре. Але вона мріяла про власне кафе. Відрадити було неможливо. А потім почалися сварки, причіпки. Справа дійшла до розлучення. Лариска хотіла свободи.

І ось одного разу, коли діти були у бабусі, а ми вдома, прийшла давня подруга дружини. Жінка вільна. Тут же на столі з’явилися пляшечка, інша. Вранці я прокинувся в обіймах подруги. На столі лежала записка: “Ти мені зрадив, я подаю на розлучення». Я був просто в шоці. Як я міг докотитися до цього. Адже у мене і в думках цього не було.

Незабаром ми з дружиною розлучилися. Дітям вона сказала, що у мене з’явилася інша жінка. А їм уже було одній – 12, а інший -14 років. Так що розуміли що до чого. Вони перестали зі мною спілкуватися, вважаючи, що я винен в тому, що наша сім’я зруйнувалася.

І ось через два роки після розлучення прийшла до мене та сама подруга. І стала просити у мене вибачення. Каже не може жити спокійно. Виявляється, намовила її тоді Лариска, мене напоїти і зраду розіграти. Але ж у неї в той час вже був коханець. Ось так вона вийшла сухою з води, і зі мною розлучилася і перед дітьми чиста залишилася. А я виявився в усьому винен. Ось таку хитрість або підлість колишня дружина зі мною уткнула.

You cannot copy content of this page