fbpx

Виберіть карту і дізнайтесь, що на вас чекає в цьому місяці

Виберіть одну з цих карт:

Карта № 1
Може бути, ви зустрінете людину, яка допоможе вам розібратися з вашими емоціями. Ви можете використовувати цей період для вирішення проблемних стосунків з жінками, які відіграють важливу роль у вашому житті. Не зупиняйтеся на старих paнах, і не пpидyшyйте свою любов до себе або до інших.

Ви відчуєте потребу в емоційному балансі, але не перестарайтеся. Почуття не слід перебільшувати або пpидyшyвати, оскільки один з цих варіантів може викликати внутрішню несумісність. Це дуже творчий період, ви починаєте піклуватися про себе і опановувати свої лідерськs навички!

Карта № 2
У разі, якщо ви втомилися, ця карта вказує на початок процесу загоєння. Вибір цієї карти означає, що в найближчі кілька тижнів ви будете намагатися реорганізувати деякі аспекти вашого життя, пов’язані зі здоров’ям.

Ви можете почати дієту, вправи, піти на прогулянку або інші заходи, пов’язані з вашим здоров’ям. У будь-якому випадку, це час, коли ви можете позбутися від усього, що ви вважаєте марним! Ви відчуєте необхідність звільнити своє життя від складності, спростити його так, щоб ваша внутрішня і зовнішня форма була збалансована.

Може бути, ви зрозумієте, хто ви насправді, і що важливо у вашому житті. Прийшов час великих внутрішніх змін. Але будьте ніжні з собою під час трансформації!

Читайте також: Виберіть одну з трьох груп, яка не є сім’єю: тест розкриє вашу особистість

Карта № 3
Ця карта вказує на те, що ви зможете реалізувати думки, які можуть допомогти іншим людям. Ви можете приступити до роботи над проектами з людьми, народженими під знаком Водолія, і результати можуть служити не тільки вам, а й іншим людям!

Протягом наступних кількох тижнів ви можете відчути, що рівень вашого почуття власної гідності зростає настільки, що ви можете допомогти іншим людям відчути самоповагу! Ваша допомога іншим може бути оцінена протягом цього періоду.

Карта № 4
Якщо ви вибрали цю карту, це означає, що ви проявляєте себе без страху. У майбутній період ви будете використовувати багату внутрішню енергію, яка є у вас.

Ви зможете відірватися від усього і рухатися вперед. Якщо вас тягне до цієї карті, ви можете наблизитися до стану внутрішньої цілісності і відновити своє внутрішнє відчуття мужності!

Ви можете спробувати використовувати свою творчість. Протягом цього періоду ви можете чекати змін. Ваша інтуїція буде вести вас, а ви не бійтеся ризикувати!

Джерело.

You cannot copy content of this page