Виберіть картинку і дізнайтесь, чим здивує вас березень

Ворожіння по картинках розвиває інтуїцію, адже підсвідомо кожен вибирає той образ, який викликає відгук у душі. Експерти рекомендують уважно вдивитися в запропоновані зображення, щоб глибше зрозуміти їх зміст і посил особисто вам. Кожне з зображень підкаже варіанти розвитку подій, а також допоможе позбутися від страху перед невідомістю.

Приділіть кілька хвилин часу для того, щоб перестати сумніватися і зробити перший крок назустріч мрії. Це робити найкраще на самоті, щоб ніхто не відволікав і не збивав з думок. В такому випадку ворожіння буде правдивим. Джерело.

1. Початок весни принесе оновлення і нові емоції. Старі образи і неприємності зникнуть з горизонту, звільняючи місце для нових звершень. Життя зміниться на краще, якщо вірити, що саме так і буде. У цьому місяці варто подумати, який напрямок призведе до щастя. Відважні люди, що не бояться зробити перший крок в невідомість, звільнившись від забобонів і нав’язаної думки, зможуть досягти успіхів.

2. Ніжні проліски тендітні тільки на перший погляд, адже вони мають величезну силу, раз по раз долаючи товщу землі і снігу, щоб насолодитися теплими сонячними променями. Так і люди в березні зможуть насолодитися благополуччям, якщо не будуть опускати руки перед незначними перешкодами і тимчасовими труднощами. Сила волі і бажання досягти успіху будуть гарантією швидких перемог.

3. Перший місяць весни несе зміни, а значить, настала пора оновити енергетику будинку, щоб він став місцем сили і міг захистити від будь-якого зла. Перестановка меблів, косметичний ремонт або генеральне прибирання з розбором «завалів» допоможуть створити неповторне відчуття гармонії і захисту. У березні варто звернути увагу і на обереги, які захистять від неприємностей і допоможуть позбутися від накопиченого за зиму негативу і втоми.

4. У березні життя зміниться на краще, якщо перестати витрачати гроші на непотрібні дрібниці і почати збирати на головну мрію або мету. Дбайливе ставлення до фінансів допоможе не тільки зберегти їх, а й примножити. Щоб мрія здійснилася якомога швидше, намагайтеся частіше уявляти її в найдрібніших подробицях.

Читайте також: Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

5. Перший місяць весни – час оновлення та припливу сил. Допомогти собі скинути зимові пута можна за допомогою фізичної активності та позитивних думок. Навіть якщо за вікном все ще не яскраві квіти, а брудний сніг, впадати у відчай не варто. Сонце допоможе природі перейти в новий сезон, тому потрібно взяти себе в руки і йти до мети з настроєм на перемогу. Незначні труднощі не повинні стати приводом для сумнівів в собі.

6. Самотність навесні буде нетривалою, адже в березні настає сама довгоочікувана пора – пробудження природи. Енергетика цього місяця сприяє тому, щоб знайти свою любов або розбудити пристрасть у стосунках. Важливо слухати серце, довіряти собі і своєму партнерові, щоб зміцнити взаємні почуття.