Виберіть образ жінки і отримайте підказку від вашої підсвідомості

Виберіть картинку і отримаєте підказку від вашої підсвідомості.

1
Ти – королева сердець, сама досконалість, справжня жінка, леді-ідеал.

Знайти таку, як ти, – справжня удача: підкоривши твоє серце чоловік – воістину щасливець, якому можуть позаздрити всі його друзі. Як сама природа, мудра і невибаглива, природня, стихійна і світла. І, як її дивне творіння, її дитя, прекрасна і приваблива, мелодійна і легка.

Поруч з тобою завжди тепло і затишно. Ти, як літній бриз, неможливо бажана, гармонійна і при цьому тиха. Ні, ти не тінь – ти володарка серця, господиня будинку і головна його прикраса. Просто твоя мудрість, твоя ніжність і жіночність – ті оази, мрії про які дарують подорожньому надію на щастя. Ти – саме втілення жінки-мрії.

2
Ти – войовнича амазонка, жінка-вогонь. Томний погляд або «очі додолу» – це не про тебе: стрімкий орлиний погляд запримітив видобуток безстрашної войовниці.

В твоїх жестах – сила і влада, в твоїх жuлах – гаряча кpoв, в твоїй голові – холодний розум, в твоєму серці – мудрість і велич. Адже ти – кішка, яка гуляє сама по собі: сама господиня своєї долі і авторка життєвих правил.

Нестримна, енергійна, готова ревно битися за перемогу: поруч з тобою може бути тільки рівний тобі по силі, розуму і амбіціям. «Домашнім» хлопчикам прохання не турбувати – ти ж не магістр темних сил і великий алхімік, щоб колекціонувати тіні!

Втім, як будь-яка кішка, іноді все ж і ти готова дозволити гладити тебе по спинці, але не дай бог проти шерстки.

Читайте також: Оберіть символ і дізнайтеся, чого потребує ваша дyшa

3
Ти – вiдьма, дeмoнічна жінка і фатальна таємниця. Твої очі – вири, твої губи – полон, твоє серце – темний ліс.

Ти – дypман, мopок, бермудський трикутник і зникла Атлантида, полиновий лікер, місячна рапсодія і багаття беззоряної ночі.

Від твоїх чар немає порятунку – підкорений тобою ніколи не забуде тебе: хіба хтось може забути північне сяйво або полум’я, що спалює все на своєму шляху?

Такі жінки, як ти, народжуються раз на століття і живуть у віках: рідко бувають щасливі в загальноприйнятому сенсі «дім – повна чаша». Але зате нікому більше не дано випробувати почуття такої сили. Ти – жінка-метелик: яскравий спалах, що летить комета і життя на одній струні, на розпеченому даху. Завжди. Завжди. Завжди.

Джерело.