fbpx
Розваги

Виберіть свою маску і дізнайтеся, що ви приховуєте від світу

Більшість з нас носять маски, щоб можна було заховати те, що людям не варто знати про нас. Можливо, ми боїмося, що нас не зрозуміють або засудять.

Наші приховані думки також визначають, ким ми стаємо, і що краще. Можливо, ви навіть не підозрюєте, що саме ховається у вас всередині, і що ви приховуєте від оточуючих людей.

Виберіть одну з масок, і, можливо, ви дізнаєтеся, що ви приховуєте від світу. Пояснення вашого вибору ви знайдете відразу після зображення.

Ви вибрали маску 1
Якщо ви вибрали саме цю маску, то ви той, хто приховує свої ідеї. Іскра у ваших очах може видати те, що у вас є певні ідеї, тому ви «носите маску». Ви боїтеся, що хтось може вкрасти відмінну ідею або використовувати її не так, як ви б цього хотіли. Ваші ідеї означають для вас дуже багато, як в професійному, так і в особистому плані. Якщо є щось, що хотілося б приховати від усіх, то це ваша нова ідея, над якою ви працюєте.

Ви вибрали маску 2
Вибір такої маски означає, що ви приховуєте від світу своє внутрішнє тепло. У суспільстві ви уявляєте себе сильною і холодною особистістю, але, насправді, ви тепла і доброзичлива людина. Вашою щедрістю користувалися ті, кому чужі цінності людського тепла, і ви боїтеся, що ваша доброта може бути сприйнята, як щось само собою зрозуміле.

Ви вибрали маску 3
Вибір цієї маски може означати, що ви приховуєте те, як ви, насправді, бачите людину. Ви спостережливі (третє око на масці), і ви можете точно визначити справжню сутність іншої людини. Але ви тримаєте свої спостереження при собі і не розкриваєте карти. Тому, якщо людина вам бреше, ви це розумієте, але не звертаєте уваги, так як вам просто не хочеться «паритися» щодо людей, які не можуть бути чесними з вами.

Ви вибрали маску 4
Якщо ви вибрали цю маску, то ви приховуєте від всіх свій внутрішній вогонь. Ваші мрії, надії і прагнення є тільки вашими, і ви не розкриваєте їх людям, особливо, якщо ви ще на шляху втілення мрії в реальність. Вогонь, який горить всередині вас і ваше бажання досягти успіху, – це те, що ви тримаєте тільки для себе, і ви відкриєтеся світу тільки тоді, коли досягнете своєї мети.

Ви вибрали маску 5
Вибір такої маски може говорити про те, що ви добре приховуєте свого внутрішнього звіра. Ви можете бути пpистpaсним і шаленим, і не кожен може впоратися з вашою дикою стороною. Також не кожен може зрозуміти, наскільки міцний ваш зв’язок з власним «Я». Таким чином, ви не висловлюєте власних думок і приховуєте своє «Я» від тих, хто не може зрозуміти, яка енергія вами керує.

Ви вибрали маску 6
Якщо ваш вибір припав на цю маску, то, швидше за все, ви приховуєте від світу ваше внутрішнє роздратування. У вас немає часу на дурниці, однак це не може виключити ідіотів, яких ви часом бачите поруч із собою. І оскільки не завжди є можливість висловити все, що ви про них думаєте, ви тримаєте своє роздратування при собі, продовжуєте посміхатися, стримуючи гнів.

Ви вибрали маску 7
Якщо ви вибрали цю маску, то ви, швидше за все, приховуєте свою сильну внутрішню пpиcтpaсть. Це може бути пpистpaсть до людини або сильне бажання роздобути певну річ. Ви ніколи не розкриваєте свою сильну одержимість. Ви боїтеся, що ваші бажання можуть бути неправильно зрозумілі, і що інші можуть вас за це засудити. Саме тому ви ведете себе так, як ніби нічого й немає.

Ви вибрали маску 8
Якщо це та маска, яку ви вибрали, то ви приховуєте від всіх свій біль. Можливо, ви сильно стpaждали, перенесли втрату, або вам зробили боляче, але ви – та людина, яка буде посміхатися, навіть коли ви відчуваєте сильний душевний біль. Ви вважаєте, що ніхто не може по-справжньому зрозуміти те, що ви пережили. Отже, ви все тримаєте в собі і продовжуєте посміхатися навколишнього світу.

Читайте також: Виберіть яблуко і дізнайтеся чи здійсниться ваше бажання

Ви вибрали маску 9
Якщо ви вибрали цю маску, значить ви, ймовірно, приховуєте від всіх своє кохання. Ваеша кохання – це щось дуже особливе, і призначене воно тільки для особливої людини, яка, на вашу думку, є тією самою другою половинкою. Отже, ви не розкриваєте світу любов, яке ховаєте в своєму серці, адже воона тільки для однієї людини.

Ви вибрали маску 10
Якщо ви вибрали цю маску, то, можливо, ви намагаєтеся приховати деякі свої дивацтва. Ви унікальні, і ваша особистість відрізняється від людей навколо вас, але вам не подобаються ті, хто бачить вашу справжню сутність. Ви боїтеся, що ці люди можуть вас неправильно зрозуміти і скласти про вас неправильну думку. Ваша унікальність дуже важлива, але не всі можуть зрозуміти і прийняти людей, які чимось відрізняються від інших, і тому ви все тримаєте в собі.

Ви вибрали маску 11
Вибір даної маски може вказувати на те, що ви приховуєте свою внутрішню простоту від інших. Ви проста людина, яка цінує маленькі радості життя, і ці дрібниці роблять вас щасливим. Але ви не думаєте, що інші повинні знати це, і тим більше судити за цим параметром. Ось чому на публіці ви ведете себе зовсім по-іншому, як зі своїми близькими людьми.

Ви вибрали маску 12
Якщо ви вибрали таку маску, то, можливо, ви приховуєте свою енергійну натуру. Вас можна назвати щасливою людиною, вам подобається веселитися, грати і жартувати. Однак ви ведете себе природно в основному в колі близьких друзів і рідних. Для всіх інших ви є тим, кого потрібно сприймати всерйоз.

Джерело.

You cannot copy content of this page