fbpx

Виберіть троянду і дізнайтеся, коли здійсниться ваше бажання

Перед вами п’ять троянд,загадайте бажання і виберіть одну з них. Нехай це буде випадковий вибір, або просто троянда, яка Вам сподобалася.

Кожна троянда характеризує Вас і повідомляє коли збудеться Ваше бажання. Не роздумуйте, перш ніж вибрати одну, довіртеся своїй інтуїції

Якщо Ви вибрали троянду № 1
Ви емоційна людина. Троянда номер один символізує ніжність, бо й сама так виглядає. У Вас чиста душа дитини і Ви емоційно вразливі. Ви легко засмучуєтеся і легко гнівайтесь, Ви не дуже любите розповідати свої секрети. Для Вас важливо довіряти людині. У будь-яких стосунках Вам важливо знати чи можна вірити тому, хто з вами поруч. Ваше бажання збудеться набагато раніше, ніж Ви розраховуєте, якщо Ви докладете трохи зусиль.

Якщо Ви вибрали троянду № 2
Троянда номер два, як і її колір, символізує любов у будь-який час і в будь-якому місці. Люди, які вибирають цю троянду, готові на все, заради їх щастя. Нічого не роблять випадково, ні наполовину, не вибирають засобів, роблять все, щоб досягти своєї мети. У цьому випадку метою є здійснення бажання. Природно, що бажання збудеться, але все буде трохи інакше, ніж Ви собі уявляєте.

Якщо Ви вибрала троянду № 3
Ви веселі і у Вас легкий норов. Ваша поведінка схожа на поведінку метеликів навесні, для кожної проблеми, знаходиться рішення, бо Ви не любите складнощів, і для вас немає нерозв’язною ситуації. Ваші думки дуже яскраві і оптимістичні, Ви у всьому бачите позитивні сторони. Вас люблять в сім’ї і Ви симпатичні оточуючим. І, звичайно ж , ваше бажання збудеться, але доведеться трошки почекати.

Якщо Ви вибрали троянду № 4
Ви ніколи не можете бути впевнені, що Ви обрали троянду, або троянда вибрала вас. Ви не звичайна людина. Ви інакше бачите світ. У Вас є певні здібності, які Вам необхідно розвивати. Ви бачите те, що інші просто не помічають, Ви часто дивує людей. Ви мудра і серйозна людина. В цьому житті багато чого у Ваших руках, Ваше бажання залежить від Ваших дій і Вашого емоційного настрою. Ви вирішуєте збудеться це бажання чи ні

Читайте також: Виберіть яблуко і дізнайтеся чи здійсниться ваше бажання

Якщо ти вибрала троянди, № 5
Троянда змін та прогресу у всіх аспектах Вашого життя. Все те, що досі було без руху, зараз починає змінюватися. Багато варіантів Вибору. Багато різних доріг. У Вас починається найбільш цікавий життєвий етап. Ви багато отримали від життя, але Вам необхідно ще більше. Ви генеральний директор у Вашому житті. Вас міняти – тільки псувати. Ваше бажання буде неактуальне в світлі майбутніх змін. Загадайте щось інше.

Джерело.

You cannot copy content of this page