Винник зізнався, що замість нього на сцену виходили двійники

Артист дав ексклюзивне інтерв’ю журналу “Viva!”, В якому поділився історією свого життя звичайного хлопця з села, який посів найвищу сходинку в ієрархії провідних солістів світових мюзиклів. А після – на піку популярності розірвав престижні контракти і повернувся в Україну “нікому невідомим виконавцем авторських пісень” підкорювати рідну країну.

Володар тенора-баритона в дитинстві соромився співати, про це пише gazeta.ua

“Розкрився вже в училище. Спочатку співав там в хорі, а після і виконувати соло почав. А все завдяки педагогу по вокалу Віталію Миколайовичу Шевченко. Він давав мені індивідуальні уроки, бuв мене по животу і буквально вuбuвав з мене звук. В результаті, в мені такий вокал прорізався, що держіспит я здав на відмінно “, – згадує Олег.

У період акторської кар’єри Винник об’їздив всю Європу. Граючи ролі в “Нотр-Дам де Парі”, “Цілуй мене, Кет”, “Елізабет”, “Титаніку” укладав або річні контракти в містах, або вирушав в турне і по багато місяців кочував, проживаючи в готелях. В образі Жана Вальжана ( “Знедолені”) артист відпрацював близько 500 шоу – по 8 вистав на тиждень. Однак, в інтерв’ю він зізнався, що зрідка замість нього на сцену виходили дублери.

“На той випадок, якщо актор захворіє, є три дублера. А як інакше? Ми ж не роботи. І в рутину не можна перетворювати роботу. Якщо виходиш на сцену на автоматі, глядач відразу ж це відчуває. Кожну роль треба прожити. І ось вміння зробити це щодня, як в перший раз – ось це вже і є твій хрeст “, – розповів співак.

У бесіді з журналістами Олег Винник сформулював своє життєве кредо. При цьому, музикант зазначив, що краще за нього самого про нього розкажуть його пісні.

Читайте також: Леся Нікітюк серйозно пocкaндaлила з Сергієм Притулою (відео)

“Для того, щоб дізнатися, що воно, потрібно прийти на мої концерти. На будь-яке питання є відповідь у моїх піснях. Зрозуміло, що шлях найменшого опору для артиста – відразу вивалити про себе всю інформацію і зробити на ній піар. А ось розібратися в піснях артиста , спробувати його відчути через його творчість і полюбити за це – ось те, чого я чекаю від своїх шанувальників “, – підкреслив Винник.