fbpx

“Виникли проблеми і мені пoгpoжyють”: Пуговка з “Татусевих дочок” емоційно прокоментувала вaгiтнiсть та весілля

Кілька днів тому у Інстаграмі “татусевої доньки” Каті Старшової з’явилося фото, на якому дівчина позує у весільній сукні. Фани одразу заговорили про те, що дівчина зібралась заміж, а дехто й узагалі заявив – 16-річна Старшова очікує дитину!

Напередодні сама Катя опублікувала емоційний допис, висловивши власну думку про “коментаторів” та пояснивши, що сталось насправді:

“Все зайшло занадто далеко! Я не розумію, наскільки можна опуститися людині заради того, щоб в його профілі було якомога більше фанів. Розпускання чуток про мою вaгiтнicть перейшли всі доступні межі. Хотіла все перевести в жарт – не вийшло! Все-таки потрібно мати хоч трохи поваги до іншої людини.

Фотографія в “весільній” сукні була викладена в якості уособлення того, що мені дійсно смішно читати про себе настільки iнтuмні подробиці, які не являють собою достовірну інформацію. Насправді сукня навіть не білого кольору, а ніжно рожевого. Мені стали приходити повідомлення з пoгpoзами після вашого, так званого “просування”. Ще велика кількість людей не проти познущатися над моєю “лжевaгiтнiстю”.

Читайте також: 16-річна Пуговка з “Татусевих дочок” вaгiтнa і зібралася заміж. У мережі побачили ще одне підтвердження (фото, відео)

Мені 16 років, алло! У мене навіть немає на даний момент хлопця. Про яке заміжжя може йтися? Про яку вaгiтнiсть? Я вчуся в екстернаті і залишилося зовсім небагато часу до мого вступу до університету. Припиніть! Це перестало бути смішним, зараз від цього тільки проблеми. З даного моменту ця ситуація буде дуже чітко контролюватися”, – пише Катя.

Джерело.

You cannot copy content of this page