fbpx

Виявляється, що жінка, яка пахне цим ароматом, в очах чоловіка робиться молодшою

Виявляється, аромат грейпфрута робить жінку в очах чоловіка молодшою приблизно на 5-6 років.

Зрозуміло, повинні бути і такі, які на противагу грейпфрутовому, можуть зробити жінку старшою. Але про них поки інформації немає, пише “Жіночий Світ”

Невропатолог і психіатр Алaн Хiрш, який є директором дослідницького Фонду запаху і смаку (Чикаго) з’ясував, що запах грейпфрута дає ефект візуального омолодження для прекрасної половини людства.

Але, хоч як це парадоксально, при цьому, аромат цитрусових плодів на жіночу оцінку віку щодо чоловіків ніякого істотного впливу не робить.

Читайте також: Як привабливий чоловік впливає на жінку

«Чи то чоловіки більш схильні до впливу аромату жінки, чи то жінки настільки спритно визначають вік, що ніщо не здатне обдурити їх», – повідомив Хірш.

Вчений провів дослідження, в якому взяли участь добровольці: жінки середнього віку скористалися різними ароматами, включаючи банан, м’яту, броколі тощо. Але не один, з перерахованих вище ароматів не чинив вплив на чоловіче сприйняття, за винятком грейпфрута.

Доктор вважає, що аромат цього фрукта налаштовує чоловіка на найпозитивніше уявлення фізичних характеристик досліджуваної ним жінки.

You cannot copy content of this page