fbpx

“Я дякую Богові за цей подарунок”- Анна Сєдокова розповіла про своє щастя (фото)

Днями третій дитині співачки Анни Сєдокової, якій співачка подарувала звукозаписну студію, виповнилося півроку. На честь цього, відома артистка поділилася в своєму Інстаграм зворушливим фото з малюком і розповіла про те, яким він росте.

Так, з появою на світ Гектора, Анна Сєдокова стала неймовірно щасливою багатодітною мамою, незважаючи на те, що з батьком дитини, Артемом Комаровим, гармонійні відносини побудувати не вдалося, повідомляє “Жіночий Світ”

Анна Сєдокова розлучилася з батьком своєї третьої дитини, так і не озвучивши офіційно його ім’я.

“Нам сьогодні 6 місяців і кожен день я дякую Богові за цей подарунок. За його усмішку, за перше “Пока”, яке він сьогодні вперше зробив.  За те, що не любить лежати на спині і весь час кудись повзе. За “Мама”, сказане один раз і випадково, але скільки ще нас чекає попереду.”

Читайте також:“Східна наречена “: Анна Седокова приміряла весільну сукню (фото)

Варто відзначити, що після народження сина Анна Сєдокова не стала довго затримуватися в декреті, і продовжила активно гастролювати. Але, як зізнається зірка, для неї набагато важливішим є материнство, ніж успішна кар’єра.

“Діти – це найкраще, що було і є у мене в житті! І якщо ви ще думаєте, так чи ні, то повірте мені – однозначно ТАК!  Це я вам як неймовірно щаслива людина говорю. “

You cannot copy content of this page