fbpx
Шоу-бізнес

«Я не маю жодного зв’язку з тими, хто пoгpoжував Джамалі»: MELOVIN прокоментував свою перемогу у відборі

Вчора ввечері стало відомо хто представить Україну на Євробаченні-2018, яке відбудеться весною у Португалії.

Ним став Костянтин Бочаров, більш відомий як MELOVIN.

Після завершення українського Національного відбору пісенного конкурсу, артист поділився емоціями

Виконавець розповів, що він сам придумав, що на початку номеру підніматиметься драбиною, яка у буквальному розумінні палатиме.

“Під час виступу було дійсно дуже спекотно. І важко було співати через дим і пари”, – підкреслив артист.

Крім того, він пояснив, чому втік з прес-конференції після півфіналу.

“Я розумів, що мене будуть всі питати, як зміниться мій номер до другого виступу. Але для мене головне було зберегти інтригу. І тому я покинув прес-конференцію”, – зауважив музикант.

MELOVIN зазначив, що для конкурсу в Лісабоні він знову трохи змінить свій номер, ідея якого у нього, за його словами, була ще до початку Нацвідбору, щоправда, як саме зміниться виступ, Костянтин не розповів. За словами співака, він хоче залишити інтригу до останнього.

Також переможець українського Нацвідбору відреагував на пoгpoзи членові журі Джамалі з боку його шанувальників.

“У мене, на жаль, немає жодних важелів тиску на цих людей, які пoгpoжували Джамалі, оскільки цих людей я своїми фанами не вважаю. Вони тільки люблять мої пісні, але не розуміють моєї суті”, – додав він.

До слова, щодо погpoз ресурс “Вести” поспілкувався й зі справжніми фантами MELOVIN’а, які називають себе “меловінаторами”. Так, вони сказали, що “особисто не знають, від кого надходили погpoзи, але спробують знайти та вплинути на цих людей, щоб це не повторювалося”.

Нагадаємо, у фіналі Нацвідбору Євробачення-2018 MELOVIN отримав 5 балів із 6 можливих від журі та максимальні 6 балів від глядачів. У підсумку такий результат забезпечив йому перемогу.

Джерело.

You cannot copy content of this page