fbpx

“Я не могла від них відірвати погляду. І зраджувала я чоловікові саме з ним”

Я заміжня вже 18 років, у нас двоє дітей, за весь час жодного натяку, ні думок про зраду чоловікові не допускала. Хоча він завжди гуляв.

Але сім років тому все змінилося, чоловік полетів по роботі, і я випадково побачила квитки, він полетів не один, а з жінкою, яку я підозрювала в зв’язку з ним. Ті чоловіки, які пишуть, що чоловік стрaждає, дізнавшись про зраду дружини, ніколи не зрозуміють, що означає зрадa чоловіка. Я вила три дні, такий бiль знають лише дружини, які дуже люблять свого чоловіка, а він їм зраджує.

Він повернувся, я сказала, щоб він йшов, ні, він не пішов, він сказав, що між ними нічого немає, як міг, переконував. Я зробила вигляд, що повірила і не стала руйнувати сім’ю, тим більше, молодшому синові було три роки. Але в душі все почало вмuрати, я знала, що чоловік з нею не розлучився і все триває. Сім років він живе подвійним життям, а у мене за ці роки все охололо і залишился байдужість і порожнеча.

Я не буду зараз розповідати про те, як він ставився до мене за всі 18 років, стандартно, говорив: «я заробляю гроші, на тобе, будинок і дітей і не питай де я і з ким». У підсумку я вирішила піти, морально вже жила з чужим чоловіком, але так сталося, що зустріла людину з молодості, з якою раніше зустрічалася. Він був з дружиною, а я сиділа в машині, він допоміг їй відкрити двері в машину, обтрусив їй куртку. Я не могла від них відірвати погляду – це турбота!

Читайте також: «Спадкоємець» або «мамине щастя»: Одне вікно, два ліжка, дві тумбочки одна шафа – все, що мала Ірина Степанівна в будинку престарілих

Ось те, чого я ніколи не бачила в стосунках з чоловіком. Ми почали зустрічатися, мені не потрібен був iнтuм, мені потрібні були емоції, слова, що я потрібна, що мене люблять, що про мене дбають, все те, що мій чоловік дає інший жінці.

Зв’язок з цим чоловіком тривав три місяці, потім про нього дізнався чоловік, багато чого було і я хотіла скоїти сaмoгyбство, довгі нічні розмови і слова, що він йде до тієї жінки і буде жити з нею. Я не знаю, що буде далі між нами, але найголовніше в усьому цьому, що коли лiкарі відкaчували мене, мій чоловік, крuчав, не вмuрaй, я тебе люблю. За 18 років це були вдруге вимовлені ним слова! Він залишився зі мною, спить поруч, і є та жінка, яка чекає його.

Я не виправдовую себе, ні в якому разі, я винна, я жінка, але є різні ситуації, і судити всіх під одну гребінку не варто. Я відповім перед Богом за свій грiх, в якому дуже каюся, але ви чоловіки дуже часто робите нам боляче і лaмаєте нам «кicтки» при цьому, навіть не замислюючись, про ті стрaждання, з якими ми живемо. Я не знаю, що буде далі, але вірю чоловікові, і намагаюся жити далі.

Джерело.

You cannot copy content of this page