Я не знаю як сказати Маші, що весілля відміняється. Адже вона не винна в такому повороті подій, і обманювати її буде нечесно. Але в одному впевнений: за Христиною побіжу хоч на край світу, навіть якщо вона знову кине мене

Коли я був ще зовсім юним хлопцем, в наш будинок переїхала дівчина зі своїми батьками. Звали її Христина. Вперше побачивши цю красуню, я зрозумів, що пропав. Закохався з першого погляду, адже дівчина була дуже милою і чарівною.

Ми гуляли в спільній компанії, і тому я завжди намагався бути ближче до Христинки. Але вона зовсім не звертала на мене увагу, а трохи пізніше стала зустрічатися з хлопцем постарше. Помітивши їх разом, я щоразу стискав кулаки від люті! Настільки сильно ревнував дівчину. А одного разу вийшов у двір і зустрів її заплакану. Вона сиділа на лавці в повній самоті з опухлими від сліз очима. З сумбурної розповіді стало зрозуміло, що її залицяльник її зрадив, а потім ще й кинув, заявивши, що не готовий до серйозних стосунків і хоче погуляти.

Я втішав сусідку. Запевняв, що не варто ревіти через це. Сяк-так заспокоївши Христину, запропонував їй пройтися і розвіятися. Дівчина із задоволенням погодилася. Ми пішли в парк, де покаталися на атракціонах і з’їли морозиво. Одним словом, нам було весело. Надвечір повернулися додому в піднесеному настрої. З тих пір стали спілкуватися частіше і перетворилися в кращих друзів. Мені, звичайно, хотілося набагато більшого, але я вирішив не квапити події і дати Христині відійти від минулих невдалих стосунків.

Бачився я з нею майже щодня, а перед сном ми ще довго розмовляли біля під’їзду. У нас було безліч спільних інтересів: музичні вподобання, фільми, погляди на життя. Я вірив, що дуже скоро вона буде моєю. Але раптом ні з того, ні з сього Христина зникла. Вдома її не було, а на телефонні дзвінки вона не відповідала. Її мама розповіла, що дочка вирушила до подруги в інше місто на цілий тиждень. Весь цей час я не знаходив собі місця і навіть мало не завалив сесію в університеті.

Через сім днів моя пропаща знайома приїхала. Але я рано радів … Вона повідомила, що прийняла рішення переїхати до тієї самої подружки, так як знайшла там престижну роботу. А ще красивого і розумного юнака, який оцінив її по-достоїнству. Висловивши це, дівчина обняла мене і подякувала за те, що я весь час знаходився поряд з нею. Коли вона йшла, я мало не розридався!

Минуло півтора року. Я закінчив інститут. Батько за допомогою своїх зв’язків влаштував мене в гарну компанію. Через деякий час я познайомився з Машею. Зав’язався роман, і незабаром ми вже щосили готувалися до весілля. Але раптом, немов грім серед ясного неба, на моєму порозі з’явилася … Христина.

Дівчина повернулася назад до батька і матері, так як розлучилася зі своїм коханим. Та й робота на ділі виходила не дуже то і перспективна. Ми проговорили з Христинкою до ранку. Дівчина скаржилася на невдачі в особистому житті, а я зізнався, що дуже сильно її люблю з того моменту, як ми познайомилися. Христина здивувалася, а я наважився і поцілував її. Вона відповіла взаємністю.

Я не знаю як сказати Маші, що весілля відміняється. Адже вона не винна в такому повороті подій, і обманювати її буде нечесно. Але в одному впевнений: за Христиною побіжу хоч на край світу, навіть якщо вона знову кине мене