fbpx

“Я пiдступна покоївка”: нова спoкycлива підопічна Потапа знялася у серіалі (фото)

Минулого тижня на телеканалі “1+1” відбулася прем’єра нової 12-серійної детективної мелодрами “Прислуга”, де одну з головних ролей – прислугу – зіграла відома молода співачка і підопічна продюсера та репера Потапа Мішель Андраде.

“Моя роль в серіалі невелика, але важлива. Я – підступна покоївка. Події, які трапляються з моєю героїнею, стають основними ключем до розкриття темних справ жителів заможного котеджного містечка. Мені доводиться допомагати своєму господареві в дуже небезпечній справі. Впевнена – ви будете здивовані! У цій ролі мені довелось відчувати за спиною дихання вбuвці, а це складно і дуже страшно. А в одній зі сцен мені навіть потрібно було лежати на землі в снігу і не ворушитися – було дуже холодно, але я впоралася”.

Читайте також: Живіт рости буде, його не сховаєш: Чоловік повернувся, але любити його я вже не можу

“Я приїхала на знімальний майданчик буквально з гастролей, тому в перервах між сценами намагалась перепочити. Кумедно, що я навіть проспала зустріч зі своїм шанувальником, який спеціально приїхав на майданчик, щоб зробити зі мною фото, але так і не наважився розбудити. Сподіваюсь, у нас буде ще можливість поспілкуватися”, – розповідає зірка.

 

Джерело.

You cannot copy content of this page